Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye hogy baba?

Figyelt kérdés
január 23.án volt meg a menzeszem. január 30.án kiszakadt a gumi, ezért 31.én kelett bevennem egy 72 órás tabit. utána február 5.én elkezdtem barnázni, de csak pár napig (4 nap kb.) szóval eggyáltalán nem véreztem, csak barna folysom volt. 28 naposak a ciklusaim, és akárhogy is számolok már megkelett volna jönnie de semmi. olyan furcsán érzem magam, álandóan aludni tudnék, a cicijeim fájnak, meg néha a petefészkemnél érzek szurkálást, de azt tényleg csak néha érzem. Pénteken tudok csak elmenni dokihoz, de kiváncsi lennék azért rátok is hogy szerintetek mennyi az esélye hogy baba van?
2012. márc. 6. 16:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélye!
2012. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet és lehet megkapod a választ is a kérdésedre. De írd meg azért! :)
2012. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
sajna ma nem tudok tesztet venni, mert hivatalosak vagyunk máshova estére, de holnap megpróbálok venni.
2012. márc. 6. 16:38
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom minek kell ijesztgetni a Kérdezőt!....

A ciklusod 28 napos,tehát tökéletes!Ezért elvileg a 14 napon van peteérésed,ami nem 30.-a!Tehát már kisebb is az esélye,de úgy hogy vettél is be 72 órást meg pláne!

Az akkora hormonadag a szervezetednek hogy simán előidézi a késést,meg a barnázást is,ráadásul gondolom stresszelsz is!

Nyugodt meg,de azért hogy tutira menj,csinálj egy tesztet!


Viszont!!!!!

Vannak kivételek aki a 72 órás tabi ellenére is teherbe esnek,vagy fogamzásgátló mellett!Vagy extra peteérése stb stb!

De ennek NAGYON NAGYON kevés a %-a!

Nem véletlen hogy nem osztogatják a 72 órás tabit,mint a cukorkát!

2012. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Szandy89 ***** válasza:

Én 6 hetes kismama vagyok!és azon kívül,hogy egész nap tudnék aludni meg fájnak a melleim és szurkált a hasam, semmi más tünetem nem volt!


Na meg persze az elmaradt menszi és 3 pozitív teszt!! :)


Én tesztelnék!!!!

2012. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
sziasztok. Ma teszteltem egy X-epil teszttel, ami negatív lett. Hozzá kell tennem hogy tavaly 9 hetes voltam mikor el ment a babám, és a 8.ig hét elején a 3.ik teszt mutatta ki hogy pozítiv, és az is olyan halvány volt, ha akarom látom, ha akarom nem. Péntekre már talán biztosat tudok, de nagyon izgulok. a cicijemnagyon fájnak viszont, és nőttek is.
2012. márc. 7. 16:38
 7/22 A kérdező kommentje:
hoppá, most olvasom hogy el felejtettem irni, hogy eléggé bő, krémes fehér folyásom is van.
2012. márc. 7. 19:13
 8/22 anonim ***** válasza:
Majd akkor holnap írj mindenképp!
2012. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
persze hogy írok.... de már nagyon izgulok.....lehet hogy az idegeskedés miadt késik csak....meg nem is bizti hogy a nődoki holnap lát akármit is még.... :(
2012. márc. 8. 19:00
 10/22 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál? Mit mondott?
2012. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!