Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztemet?...

Megnéznétek a tesztemet? Nagyon halvány, de láttok rajta valamit? Vagy csak én képzelem be?

Figyelt kérdés

3 napja késik, de valószínű, hogy késői peteérésem volt. Semmi mensire utaló jelet nem érzek. Ezt a tesztet tegnap reggel csináltam. Holnap reggel csinálok még egyet, vagy pénteken, hátha akkor már erősebb lesz. Ti mit láttok rajta?:)

[link]

[link]


2012. márc. 6. 18:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
80%
Én nem látok semmit...
2012. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Kattintsatok rá, hogy az eredeti méretet kapjátok, én úgy látom :) de lehet, hogy csak beképzelem.

Mert eddig azt hittem (nem vagyok nagy tesztelős, még csak most kezdem) ha kb egyforma a két csík, akkor az pozi. De láttam olyan a gyakorin, hogy nagyon halvány, és már az is az volt. Lehet emiatt képzeltem be :)

2012. márc. 6. 18:59
 3/42 anonim ***** válasza:
86%
nagyon rossz a képminőség,bár lehet a 2.-ik képen látni talán a 2 csíkot.
2012. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
86%

Hát van ott valami, de én az életben nem láttam még ilyen tesztet. :))) Ettől függetlenül akár alakulhat még ez is, az én tapasztalatom szerint viszont ugyanolyan vastagságúnak kell lenniük a csíkoknak. Drukkolok, hogy baba legyen! :)

30 hkm

2012. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
86%
én látok ott másik csíkot ,igaz nagyon nagyon halvány de nekem ugytunik h az halvány tesztcsík, amennyiben az a csík 5percig jott elo a tesztelés után, akkor szerintem erosodni fog:-)...drukkolok, sok szerencsét...
2012. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
86%
Kinagyítottam és így már épp csak,hogy látok,de látok valami halvány csíkot. Szurkolok! Első vagyok..
2012. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
86%
Én is látom a 2.csíkot de nagyon vékonyka,szerintem egyforma vastagságúnak kéne lenni mind a 2 csíknak.Várjál 1-2napot és reggeli első vizeletből csináld.
2012. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
86%
Igen, látszik a 2. csík is extra halványan, de szerintem ez még bármi lehet, mert ilyen nekem is volt úgy, hogy nem voltam terhes...Drukkolok neked!! Tesztelj pár nap múlva újra!
2012. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
86%
A csik ott van, en latom, igaz, nagyon vekony. Drukkolok, hogy baba legyen belole! Milyen erzekenysegu ez a teszt?
2012. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim válasza:
86%
Én is látok valami halványat, de szerintem is egyforma vastagságúnak kéne lennie. Néhány hónapja nekem is volt egy ilyen extra vékony és halvány csíkom de sajnos csak egy szellemcsík volt. Azért neked remélem baba lesz!
2012. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!