Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen analóg hőmérőt vegyek...

Milyen analóg hőmérőt vegyek ami TÉNYLEG jó?

Figyelt kérdés

Mióta eltört a higanyosunk, már a 3. higanymentes "vackot" veszem.

Az első amint kivettem a nyelvem alól, egyből lekúszott, nem lehetett leolvasni a hőt ( cseh gyártmány).

A második (holland gyártmány) jó volt, de eltörtem...

A mostaninak ( kínai gyártmány) meg legalább 15 perc kell, mire megméri a hőmet ( pedig elvileg ezek 5 percesek).


A digitálisakban nem bízom, van olyan is, de mindig más értéket mutat.

Ti milyen terméket használtok ami VALÓBAN jó?


2012. márc. 7. 08:11
 1/6 A kérdező kommentje:
elírtam, természetesen LÁZmérőt keresek, nem HŐmérőt.
2012. márc. 7. 08:12
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk bevált a digitális, kb. 7 éve használjuk. Ez a fajta: [link]

Nem olcsó, de jó. Arra kell figyelni, hogy jól illeszd a fülbe, annak ellenére, hogy a leírás szerint ez sem fontos és akkor jól is mér. Én párszor a higanyossal ellenőriztem a mért értéket és megegyezett a két mérés.

2012. márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A digitális is tökéletes, klinikai gyakorlatban is azt használjuk. Plusz nekem otthon is az van, a legolcsóbb, és remekül működik 4-5 éve. :)
2012. márc. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia,én mondok neked valamit.szerintem ne hőmérőzz nem attól lesz babád.én is sokáig csináltam mert nagyon akartam ,és nem jött össze,abbahagytam,aztán a párom is végre szívből rábólintott a babára,és csodák csodájára akkor fogant meg a mi kis csöpp babánk.ti mindketten akarjátok biztosan?szívből?mert csak akkor fog jönni.Lehet hogy hülyeséget beszélek de hidd el tapasztalatból mondom,én 2 éve akartam nem jött össze,nem védekeztünk,semmi ,a párom még várni akart,nem is lettem terhes.ami eztán történt azt pedig leírtam.Nagyon sokan írják itt ,hogy mennyire szeretnénk babát,de nem biztos ,hogy a párjuk is így gondolja.nem szabad rágörcsölni a témára .tudom hogy nem a kérdésedre válaszoltam,ezért kérlek ne is haragudj,csak szerettem volna megosztani veled a gondolataimat.
2012. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem haragszom, örülök, hogy őszintén írtál.


Nálunk nem ez a gond, mindketten epedve várjuk a babát már 1 éve.

Azért hőmérőzök, mert baj van a ciklusaimmal, így fontos lenne, hogy a nőgyógyászomnak meg tudjam mutatni a görbémet.

2012. márc. 8. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk digitális van, legpontosabb értéket análisan mérve adja. De a biztonság kedvéért rögtön utána a nyelv alatt is megmérjük.
2012. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!