Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Négy napja késik, teszteljek?...

Négy napja késik, teszteljek? Milyen tesztet ajánlotok?

Figyelt kérdés
3-án kellett volna megjönnie, ráadásul tegnap és tegnapelőtt délután enyhe hányingerem volt. Máskor is késett már, volt, hogy egy hetet is, félek, hogy megint csak bebeszélem magamnak. Ha egyszer-kétszer egy picit görcsölt a hasam, és érzékenyek a melleim, akkor lehet, hogy mégiscsak meg fog jönni? Szerintetek meddig várjak a teszttel?
2012. márc. 7. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudom milyen érzés, de azt mondják, hogy megjön érzésed van, és mégsem jön meg, ha terhes vagy. Szerintem tesztet már csinálhatsz holnap reggeli pisiből. Ez már nem is korai tesztelés, szóval amilyet találsz a boltban, az jó lesz. Szurkolok mindenesetre:)
2012. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

én tesztelnék simán, ki sem bírtam volna eddig. :)

a mellérzékenység jó jel, nekem is az fájt legelőször a 2 terhességem során, meg nekem mindjártmegjön érzésem volt sokáig.

majd írj mi lett.


2 kisfiú anyuja

2012. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy már a 26-ik nap környékén is olyan mindjárt megjön érzésem volt.. de ahányszor csak elkezdtem érezni, perceken belül elmúlt, és semmi. Lehet, hogy hazafele veszek 1 tesztet, és kiderítem mi a helyzet. A baj csak az, hogy amióta nem védekezünk, már 3-szor csalódtam, és úgy félek... :(
2012. márc. 7. 17:42
 4/16 anonim ***** válasza:
már tesztelhetsz, kimutatja. drukkolok!!!!
2012. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én pár nap múlva csinálnék tesztet, ha nem jön meg addig. Én is sokat csalódtam már, így én megfogadtam, hogy mindenképp az elmaradt mensi után 1 héttel fogok legelőször tesztelni!

Drukkolok neked!

2012. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Amennyiben mindig pontosan megjön, én tesztelnék. Bár nekem negyedik nap reggel még negatív volt, de két hétig minden nap azt gondoltam, ma fog megjönni, mert úgy érzem.

Majd este férjem kedvéért csináltam még egy tesztet, ami halvány pozitív lett. Én hittem el legkevésbé... Azóta 6 cm a babuci.

A teszt a barátunk, ha most negatív, majd legközelebb pozitív lesz!

Sok sikert, és várjuk a fejleményeket!

12hkm

2012. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

X-epil 2db-os tesztet vettem, de már az elsőn, amit még este csináltam meg tisztán látszott a két piros csík :D

[link]

2012. márc. 8. 15:21
 8/16 anonim ***** válasza:
szívből gratulálok:) (első voltam)
2012. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A reggeli természetesen ugyanezt mutatta : )
2012. márc. 8. 15:24
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. márc. 8. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!