Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.20 hetes terhes vagyok,...

Kb.20 hetes terhes vagyok, még nem voltam ultrahangon, kit ajánlotok Pécsen a Megyeiben akihez viszonylag könnyű bejutni, kedves és nem magánrendelés?

Figyelt kérdés
Sajnos rajtam kívülálló okok miatt nem tudtam még orvoshoz menni, de most sürgősen kéne, de épp ezért félek, hogy nagyon le fog szídni, ezért kérem a segítségeteket. Előre is köszönöm.
2009. jún. 9. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Terhesgondozáson voltál már? Az Uh-ot akkor is megcsinálják, ha nincs dokid. Ne húzd az időt, menj el. Már ígyis lemaradtál egy pár szűrővizsgálatról, amit időben kellett volna elvégezni.
2009. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem voltam, külföldön voltam, aztán költözés, még nem találtam jó dokit és félek. Igaz, az UH-t bárki megcsinálja, de én mégis félek akárkihez elmenni...:(
2009. jún. 9. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom pécsen hogy működik ez a rendszer, de itt debrecenben először el kell menni a körzeti nőgyógyászhoz és ő ad beutalót UH-ra, a 12 és az azt követőkre, vérvételre, belgyógyászatra stb. De mivel neked ez lesz az első azt bárhol, bárki megcsinálja. Ne izgulj, mond el a dokinak ,hogy miért nem tudtál hamarabb menni. Vagy megérti, vagy nem.
2009. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, csak éljem túl, holnap kiderül...:)
2009. jún. 9. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni,de szerintem borzasztóan felelőtlen vagy!
2009. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, voltál? Túlélted? Amúgy az utolsó válaszolónak tényleg igaza van. De ezen már úgysem tudsz változtatni. Végülis van aki később veszi észre, hogy terhes és mégis egészséges gyereket szül. Drukkolok neked, hogy minden jól menjen.

első voltam

2009. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki válaszolt, sajnos nem tudtam írni mert nem volt netem. Szerencsére minden rendben, 24 hetes egészséges kisfiú:) A héten megyek újra dokihoz, szerintem maradok ennél, ő már úgyis leszúrt egyszer, tudja mi a helyzet. Már csak a védőnőt kéne elintéznem, csak az a baj, hogy már nem Pécsen lakom, viszont itt szeretnék szülni. Nem tudom mit csináljak. Kár hogy nem lehet védőnőt választani, a családban szinte mindenki az...:(
2009. júl. 22. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!