Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6napja késik a menzim, az...

6napja késik a menzim, az utolsó együttlétünk alapján ma vagyok a dpo 13. napon, tegnap a terhes vérvétel eredménye 1közeli érték volt, ami alapján nem vagyok terhes?! Hihetek ennek vagy késői fogantatás miatt még nem emelkedett a hcg?

Figyelt kérdés

Sose késik a vérzésem.26-29naposak a ciklusaim.

Vizes folyásom van tegnap óta és kicsi hőemelkedésem.Járt valaki így?köszi a segítséget!


2012. márc. 8. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából arra nem lehet alapozni, hogy hanyadik dpo-n vagy, hogy mikor voltatok együtt utoljára!!! Peteérést kell nézni!! Hőgörbéd nincs esetleg? A hőemelkedés egyébként akár jó jel is lehet! Kevés az információ, hogy biztosat lehessen mondani, de lehet késői fogantatás is, még 2-3 nap múlva mutathat valamit egy teszt! A peteérésedet kellene tudni, hogy mikor volt! Ahhoz képest lehet számolni!!
2012. márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem egy késői spontán peteérés során estél teherbe, akkor ez a vérvételi eredmény igencsak azt mutatja, hogy nem vagy terhes. Sajnálom!
2012. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Peteéréskor nem tudtunk együtt lenni,mert a férjem nem volt itthon (ha félidőkor volt).

Azt viszont nem tudom nem lehetett e késői peteérésem:S

Korábban is ciklus elején a 10.napon lettem babás.

Ezért gondolkodtam,mi van ha később fogant.

Igazából csak izgulok miért nem jön meg,mivel sosem szokott késni!

2012. márc. 8. 12:02
 4/5 A kérdező kommentje:

kedves utolsó válaszoló!

pont ezt kérdezem mi van akkor,ha egy spontán késői peteérésből lett baba.Azt mikor lehet kimutatni legkorábban?

Azt én is értem,hogy ha félidős pé-m volt akkor ez az eredmény bizonyossággal azt jelenti,hogy nincsen baba.

2012. márc. 8. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Ovuláció után 12-14 nappal mutatható ki legkorábban.

az, hogy korábban hányadik napon lettél babás semmit nem számít.

a hímivarsejtek akár 5 napot is várnak a kiszabaduló tüszőre, tehát attól, mert 10. napon voltatok együtt nem feltétlenül a 10. napon történt a megtermékenyülés, hanem lehet, hogy a 12-14. napon is történhetett.

Ha 13. dpo-n vagy, az azt jelenti, hogy 13 napja volt az ovulációd. Akkor viszont nem késhet 6 napja. Kb a 14. dpo-n jön meg a menstruáció, ha nem vagy terhes.

6 napja akkor késik, ha kb a 20. dpo-n jársz (14+6)

2022. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!