Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek újra? Holnap...

Mikor teszteljek újra? Holnap már mutatna reggeli első vizeletből a teszt valamit?

Figyelt kérdés
Vagy még várjak? Mára nem vártam,nem is jött meg. Fehér krémes folyásom van,délelőtti teszt negatív. Nem tudom milyen érzékenységű lehet,gyógyszertárban vettem. Mikor teszteljek? Reggel,vagy még várjak?
2012. márc. 10. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor még várj egy pár napot lehet h csak késik
2012. márc. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudom nehéz kivárni, de szerintem is várj pár napot!!!
2012. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szandy89 ***** válasza:

Nemtudom milyen teszted van,de nekem a clearblue kimutatta nemvárt előtt 2 nappal. A medi-lab is egyel előtte!

De ez embertől is függ!

2012. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a gyógyszertárban vettem ezt a HCG-line 25-ös tesztet. De nekem a folyás furcsa,mert vizes szokott lenni,most meg fehér,krémes.Meg ami reggel történt. Amikor a kisfiammal terhes voltam,éjszaka arra keltem fel,hogy tuti most ha kimegyek pisilni,akkor tampon be,mert megjött. Olyan erősebben görcsölt a hasam,nem tudom leírni,nem az a mindjárt megjön érzés,hanem amikor már meg is jött. És kimentem és semmi. Akkor már gondoltam,hogy terhes vagyok,csak jelzi a szervezetem,hogy most kellene megjönnie. És most hajnalba ugyan így volt,és ma kellett volna megjönni. De az is lehet,hogy csak késik,elég sokat voltam ideges,mert a kicsinek fityma gyulladása volt,hordtuk a sebészetre,ezért nem is hiszek a görbémnek,mert nem tudtam rendesen mérni,meg egy időben sem. És nagyon hamar felhúzom magam mindenen,de persze ez is lehet,hogy a mensi előjele. Nem élem magam be,mert már volt rá példa,és akkor is késett 3 napot.
2012. márc. 10. 17:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért mérem a hőmet,meg vezetem,de nem hiszem,hogy akkor volt peteérésem,amikor behúzta. És ma reggel megint feljebb ment,36.7-re,tegnap meg 36.6 volt,előtte meg 36.4.
2012. márc. 10. 17:57
 6/9 Szandy89 ***** válasza:

Hát én szorítok neked!

Krémes fehér folyásom nekem is van!

2012. márc. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2012. márc. 10. 20:09
 8/9 Szandy89 ***** válasza:
Na?Mi a helyzet???
2012. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok

engem is érdekelne mi a helyzet???:)

2012. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!