Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most februar 18-an voltmeg a...

Rena0102 kérdése:

Most februar 18-an voltmeg a menzeszem, es naptar szerint febr.29 es marcius 3 kozott volt peteeresem. Ami meg is volt, mert 2 napon keresztul volt tojasfeherje allagu folyasom. Szerintetek?

Figyelt kérdés
abban az idoszakban 7 napbol 6-ot vegig akcioztunk a baba erdekeben.elvileg ma vagyok 10.dpo-n, es tegnap este szurkalt a bal petefeszkem, es neha furan erzekenynek talalom a melleimet.kicsit mintha viszketnenek. jo jelnek velem felfedezni, mert az elozo terhessegem is igy kezdodott, csak elment sajnos a baba...a kerdesem az lenne, hogy meg kb.hany nap mulva csinalhatok jostesztet?sajnos meg van 1 het a mensiig, de remelem nem jon..szerintetek?
2012. márc. 11. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg, hogy megjön-e és leghamarabb vasárnap tesztelj.
2012. márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 A kérdező kommentje:
Meg valami, lemaradt, hogy ugyan nem reggel, de estenkent mindig 37,4-37,5 a homersekletem.reggel probaltam egy parszor, ugyanabban az idoben, hogy meg ki sem keltem az agybol, de akkor 36,8 volt csak.ez eddig mindig igy volt.mikor babas lettem, akkor fentmaradt vetelesig 37 felett.van valaki hasonlo helyzetben?
2012. márc. 11. 11:13
 3/92 A kérdező kommentje:
Koszi, szerintem is az lesz, mert mas lehetoseget nem latok.koszi.te babas vagy?vagy eppen dolgoztok rajta?Reni
2012. márc. 11. 11:15
 4/92 anonim ***** válasza:
jelenleg még utóbbi. Nekem is febr. 17-én jött meg, de szerintem később volt peteérésem, így 18-ig várok. Vagyis aznap reggel akarok tesztelni, ha nem jön meg. Remélem nem fog.
2012. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 A kérdező kommentje:
szia.hat remenykedhetunkakkor egy darabig, de szoritok..:)
2012. márc. 11. 11:32
 6/92 anonim ***** válasza:

igen, még van egy hosszú-hosszú hét :(

Én is szorítok neked!Remélem mindkettőnknek sikerült.

2012. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
sziasztok!nekem február 16-án volt meg és kb.19-re nem várom!de 2 napja barnázgatok amit soha nem szoktam!nektek milyen hosszúak átlagosan a ciklusaitok?nekem átlagosan 32 nap!ma vagyok 25 napnál!manó!
2012. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos nagyon vegtelennek tunik ez az egy het...de a boldogsag mindig varat magara...nekem atlagban 28-29 napos.majd megirjataok az eredmenyt ti is?en is mindenkepp.asszem majd megint mensi ideje elott 1-2 nappal reggel jostesztet fogok megprobalni, mert elozo babanal is pozitiv volt 2 nappal mensi elott.erosebb volt a teszt csik, mint a control.:)sok sikert es hajra nektek.puszaa
2012. márc. 11. 11:44
 9/92 anonim ***** válasza:
rena:mióta próbálkoztok?hány éves vagy?olyan hosszú ez a 1 hét utálom,hogy várni kell!manó
2012. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem jó esélyed van rá. Nekem is jó pár nappal a nemvárt elött szurkált kicsit a petefészkem és a méhem. Nekem is kicsit viszketett a mellem, fájni csak olyan 6 hetesen kezdett. Az volt még gyanús nekem, h nagyon szomjas voltam, pedig elötte jó, ha fél litert megittam. Akkor meg állandóan szomjas voltam. Nekem a nemvárt után 1 nappal lett halvány pozitív. Remélem neked is összejött! :)

Üdv: 9 hetes

2012. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!