Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek akkor most terhes...

Szerintetek akkor most terhes vagyok, és mikor érdemes felkeresnem az orvosomat? Most kb hány hetes lehetek?

Figyelt kérdés
február-8 án mult el a menszim ebbe a honapban nem jött meg különösebb tünetet nem vettem észre eddig párommal megszakitással védekeztünk az egyetlen tünet ami arra utal az az h érzékenyebb vagyok a szagokra a höm hüvelyben mérve 36.9 volt ma tegnap 37.1 de amikor nyelv alatt mérem akkor csak 36c akkor most terhes vagyok vagy nem? köszönöm a válaszokat
2012. márc. 12. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy esélyed van arra, hogy terhes vagy! Tesztet nem csináltál még?? Szerintem már próbálkozhatnál!

Az utolsó menstruációd első napjától kell számolni a terhességi kort!

2012. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a gyors választ! tesztet még nem csináltam de fogok
2012. márc. 12. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Először is, ha van erős pozitív teszted, akkor hívd fel az orvosodat és majd ő megmondja, hogy mikor menj hozzá. Én is így fogok tenni. Ha nagyon sokáig nem lesz pozitív a teszt és továbbra sem jön a mensi, akkor pedig azonnal menj dokihoz!

2012. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen és kivánom neked h összejöjjön :)
2012. márc. 12. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hát már ideje lenne...:(

Én is drukkolok neked!

2012. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. márc. 12. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
a testhőt nem a hüvelyben kell mérni, hanem normálisan hónalljban. hőmérőzés nem mndenkinek jön be akkor ha kiváncsi vagy mi van vagy menj el orvoshoz ha késik vagy vegyél tesztet
2012. márc. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!