Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már 3 szor megjött a...

Ha már 3 szor megjött a mensim de kicsit kevesebb mennyiségben akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
a dolog már 2és fél hónapja történt. ha terhes lennék már látnám vagy észrevettem volna nem? egybként 47 kg és 170 cmmagas vagyok. lehet hogy a soványság miatt volt kevesebb mennyiségű?
2008. ápr. 12. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem fogja tudni neked megmondani, ha már 2 és fél hónapja csinálja, érdemes tesztet venni vagy orvoshoz menni.

Ha terhes vagy biztosan kimutatja!!!Sok sikert

2008. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem nemvagy terhes.de ha babát akarsz ideje lenne hizni.
2008. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a soványság miatt kevesebb. 16 a BMI-d, ez rettentően alacsony!!! Az ilyen sovány nők nagy részének peteérése sincs, vagy a menstruációja is elmaradhat. Az ideális testsúlyodhoz legalább 10 kg-t kellene híznod, s ezzel a teherbeesés esélyeit is növelhetnéd. Az orvosok szerint is nagyon kicsi az esély, hogy az ilyen sovány nők teherbe essenek. Eszel rendesen?
2008. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszemm, hogy terhes vagy!
2008. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem szeretnék babás lenni mert még csak 16 éves vagyok. ezért is kérdeztem és hát remélem hogy nincs baba. meg igazából csak petting volt csak féltem hogy esetleg rákerült előnedv az ujjára...(csak előnedv lehetett más tuti h nem)
2008. ápr. 12. 14:25
 6/8 anonim ***** válasza:
én is 47kg vagyok igaz csak 162 cm magas és mégis sikerült teherbe esnem.a sógornőm 42kg és most esett teherbe.nem a súly számít.a lényeg hogy 16 évessen még ráérsz a terhességgel.óvatossan és védekezzetek mert ha egyszer becsúszik akkor egy terhessémegszakítás sem egy kellemes dolog.testileg-lelkileg egyaránt megviselhet!
2008. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem és tudom hogy nem feküdnék le senkivel védekezés nélkül.de nemn is feküdtem le a barátommal mondom. csak petting volt
2008. ápr. 12. 14:42
 8/8 anonim ***** válasza:
a pettinget nem írtad először!akkor miért aggódsz?a simogatástól nem lehet teherbe esni!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!