Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbe elemzés! Szerintetek...

Görbe elemzés! Szerintetek jól húzta be a ciklus.hu a peteérésem időpontját?

Figyelt kérdés

Minden nap, reggel 9-kor mérem a hőm, ebben a hónapban mértem elősször. Már 4 hónapja próbálkozunk és már nagyon várjuk az új jövevényt :) Előre is nagyon szépen köszönöm minenkinek a válaszokat!


[link]


2012. márc. 18. 19:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Szerintem az alaphőt azt biztos hogy rosszul húzta be. Az ovulációd időpontját szerintem jól húzta be, vagy pedig a másik lehetőség, hogy esetleg az is lehet, hogy hétfőn volt az ovulációd. Tehát vagy akkor amikorra behúzta, vagy pedig 12-én hétfőn.

Sok sikert a babához! Ti még nagyon az elején vagytok, remélem nektek hamarabb összejön...nekünk már nagyon régóta nem sikerül sajnos. :(

2012. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ, ha mégis csak hétfőn volt, talán még elkaptuk, 3 napig csak életképesek a kicsikék :)Legalább már azt tudom, hogy van peteérésem. Ti mióta próbálkoztok? Ne csüggedj, biztos, hogy össze fog jönni!!!!
2012. márc. 18. 19:32
 3/33 anonim ***** válasza:
mi már 2 év + 4 hónapja próbálkozunk...
2012. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Húú, az tényleg elég sok :(( De gondolom már voltatok kivizsgáláson meg mindenhol, nem is tudom mit tennék, ha ilyen sokat kellene várnom... :(
2012. márc. 18. 19:55
 5/33 anonim ***** válasza:

Ilyen alaposabb kivizsgáláson még nem voltunk.

Én annyin voltam csak, hogy megnéztek többször UH-n és az alapján minden rendben volt, látták hogy van peteérésem. A görbéimet is megnézték, azokkal is minden rendben volt...szóval ennyi volt csak.

De ilyen alaposabb kivizsgálásra még nem mentünk. Szeretnénk ha anélkül sikerülne...nem hiszem el, hogy nem tud összejönni...

2012. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
20-21 ciklusnap között volt ovulációd, szép szabályos a ciklus, csak sajnos együtt nem voltatok a környéken, így ebből most nem hinném, hogy baba lesz...
2012. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
:(( Azt gondoltam, hogy akkor lehetett mikor behúzta, mert azelött nem ment a hőm 36,5 fölé és ott kezdett el 36,6 lenni.
2012. márc. 18. 20:06
 8/33 anonim ***** válasza:
Igen, "gyanús" is az a hely, de a hőmérsékleti szabályok egyik kritériumának nem felel meg, illetve a "vizes folyás" is a legtermékenyebb napra utal.
2012. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Melyik az a kritérium? Sajna nem nagyon ismerem annyira ezt a témát.
2012. márc. 18. 21:07
 10/33 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit azért összetettebb. Én négy hónapos tanfolyamon sajátítottam el a módszert, leírni kicsit hosszú lenne, és lehet, hogy nem tudnám értelmesen.

Ha van Skype-od, összehozhatunk valamit, elmondani el tudnám talán 10 perc alatt. :o)

2012. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!