Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy műtétem volt,...

Pajzsmirigy műtétem volt, sikerül teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Február 27-én műtöttek, kivették mindkét oldali pajzsmirigyem. Március 19-én voltam vérvételen, az eredményem: TSH:6.36 T4:13.12. A doktornőm azt mondta várjak a következő kontrollig (május 7) és utána nyugodtan lehet próbálkozni. Volt valakinek ilyen problémája? Mikorra sikerült a baba? Kérlek segítsetek.
2012. márc. 26. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocs,de a tsh-d műtét után lett 6.36?

Az nagyon magas,babához 1 körüli értéket szoktak mondani,de legalább jó lenne tartományon belüli.Azt hiszem a felső határ 4.

2012. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen műtét után lett ennyi az érték.
2012. márc. 26. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez babához nem jó érték!és veszélyes is,mert ha terhes lennél ennek káros következményei lehetnek a babára.

Akiknek alul működése van terhesség alatt is szednek gyógyszert!

Szerintem egy jó endokrinológussal beszélj,addig ne tervezz babát!

2012. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
endokrinológus mondta ezeket nekem, hogy várjak még 6 hetet és utána nyugodtan. Gondolom addigra rendeződnek az értékek.
2012. márc. 26. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!