Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig tart a peteéréssel...

Meddig tart a peteéréssel járó fájdalom?

Figyelt kérdés
Én a menstruációm követő kb. 4. nap óta érzem néha, hogy fáj, szúr az alhasam, már 10 napja. Mitől lehet?

2012. márc. 27. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha már 10 napja fájdalmat érzel az nem normális. Nekem 2 napig tartott az ovus fájdalmam (nem mindig érzem meg, de most pl. nagyon éreztem, nagyon görcsöltem).

A mensid normális volt?

Cisztától is érezhetsz ilyesmit, vagy talán terhességtől is lehet. De furcsa nekem az, hogy ovutól lenne 10 napig! Szerintem itt valami nem stimmel.

2012. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendes menstruációm volt és csináltam tesztet is.
2012. márc. 27. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 1-2 napig érzek peteéréskor fájdalmat. A 10 nap sok idő, itt valami más dolog áll a háttérben.
2012. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 1-2 nap. Nézesd meg magad, az a biztos. Akár fertőzés is lehet.
2012. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet azért fáj a hasam, mert pár hete folyamatosan nyomkodom, mert az orvos szerint megvoltak duzzadva a petefészkeim (kiderült, hogy nem is), és ez a rossz szokásom megmaradt...?!
2012. márc. 28. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!