Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most végül is hányadik napon...

Most végül is hányadik napon ágyazódik be a baba?

Figyelt kérdés
Kérlek, írjátok meg, hogy a szerelmeskedés után hányadik napon ágyazódik be a baba? Mert már annyi félét hallottam. Mondják, hogy a 7.nap, olvastam, hogy a 10-12. napon. Most akkor mikor?????
2012. ápr. 2. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani, mert nem egyformán működünk.

7-12. napig bármikor!

Nekem a fiam kb. a 7. napon ágyazódhatott be, mert a 9.-en már szép pozit teszteltem!

2012. ápr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt a mindenit, de szuper vagy! De jó Neked, hogy már olyan korán teszteltél! Akkor szépen dúlt benned a HCG :D Ma vagyok az 5. napon. Olyan nagyon várom már, hogy mikor tesztelhetek!
2012. ápr. 2. 08:12
 3/8 anonim ***** válasza:

A beágyazódás nem egy pillanat alatt történik.

A pete kilöködése után 24 órán belül megtermékenyedik, majd elindul lassan a méhbe. Itt a nyálkahártya megfogja és megtapad, majd szép lassan egyre jobban beágyazódik, és növekedik, ekkor lép kapcsolatba a testeddel. míg a méhbe ér 3-4 nap. és hogy onnan mennyi idö még meddigre rendesen beágyazódik és elkezd HCG-t termelni az változó.

2012. ápr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Köszi!:)

De ha újracsinálnám, megvárnám,míg késik.

Emlékszem akkor mondta a dokim (felhívtam rögtön:)), hogy azért nem szereti,ha ilyen korán tesztelünk,mert ebből bármi lehet, akár meg is jöhet.

Na én végig is paráztam azt a kb. egy hetet!

Egyébként azt hittük,hogy lehet,hogy ikrek,azért mutatta ilyen korán.

De egyedül volt, már 4 hónapos!:)

Sok sikert és türelmet kívánok!

2012. ápr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát, elvileg már lehet, oly ott van a méhemben :) Istenem, bárcsak így lenne!!!!!
2012. ápr. 2. 08:17
 6/8 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak, utólag is gratulálok a babádhoz!

Remélem, én is babázhatok minél hamarabb!

2012. ápr. 2. 08:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Ő nagyon érthetően leírja a dolgot!Olvasd el!:)

[link]

2012. ápr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az információt!!!
2012. ápr. 2. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!