Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnapra nem várom, ez a 3....

Vasárnapra nem várom, ez a 3. nap, hogy barnázok, mára erősödött a barnázás, a hőm 5. napja 36,8. Lehet ez még bab vagy megfog jönni? Részletek lent. Tanácsaitok!

Figyelt kérdés
2. hónapja iszom a cickafarkfű-palástfűtea kombinációt,2 hete iszom a mostodynon cseppet 2x30 csepp,túl vagyok 2 clostis hónapon,szedtem 1 évig elevitet,1,5 éve próbálkozunk,
2009. jún. 16. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

nem tudom nálad hogy lesz én csak a saját tapasztalatomat tudom neked leírni

ebben a hónapban a beágyazódás környékén vérfoltot tapasztaltam majd enyhe barna maszatolást eelég sokáig eltartott majd mensi előtt pár nappal abbahagyta és száraz napok következtek majd tegnap megjött

és a pláne h nekem mindíg csak mensi előtt szokott barnázás lenni szóval lehet h volt ott valaki de ezt már soha nem tudom meg hisz nem teszteltem szóval minden apró változás figyelmet igényel

én is 2 hónapja iszom a palástfű kombinációt amitől ezekszerint elmúlt a mensi előtti barnázásom

remélem te szerncsésebb leszel

2009. jún. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem van mindkét oldalról példám. (Sajnos) Januárban babát vártam, 3 napig barna folyásom volt, majd elmúlt és pozitív lett a tesztem. De az a terhességem sajnos elhalt a 10. héten.

Aztám most megint próbálkozunk, és megint így kezdődött a dolog, most 4 napig barnáztam, a hőm is fenn volt 37-en, örültem. hogy akkor megint sikerült. De aztán a negyedik napon elkezdett esni a hőm, és meg is jött. :(

Neked szorítok, majd írd meg, hogy mi lett!

2009. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Remélem sikerül,ha nem akkor feladom végleg,már nem tudok ennél többet tenni a siker érdekében.
2009. jún. 16. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy adod fel!:)) Nem szabad ilyet mondani!

inkább nézz a képernyő jobb sarkában erre az édes kis babára itt a bannerben, amelyik a bio babaápolási termékeket reklámozza az édes kis pofikájával!:)))) Hajrá!!!

2009. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Ne add fel!!! Egyszer csak sikerülni fog. Én is mindig el vagyok keseredve, amikor megint megjön. Bár mi még nem ilyen régóta próbálkozunk, lehet, hogy azért vagyok még bizakodóbb. (Meg januárba egyszer ugye össze is jött) Aztá ha nekem is másfél év lenne a hátam mögött, biztos in is ezt mondanám.

De én drukkolok nektek! Már közhely, de lehet hogy igaz, hogy majd akkor fog beköszönteni a gólya, amikor nem is gondolnád:)

2009. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!