Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy mindehhez képest...

Lehet, hogy mindehhez képest korán teszteltem? Vagy már fölösleges benézni a dokihoz?

Figyelt kérdés

Ma csináltam tesztet és nega lett sajna:( 5 napos késés után. Viszont az előző terhességemnél 2 hét(!) után mutatta ki csak a pozitivat és akkor voltam 6 hetes, lehet h nehezebben választódik ki nálam a hcg? vagy ne álmodozzak, az az igazság h semmi mensi tünetem nincs és jó a hangulatom a neg. teszthez képest és ez furi

Vélemény?


2009. jún. 17. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:

két lehetőséged van vagy vársz pár napot és tesztelsz (vagy egy hetet) vagy elmész a dokihoz.

én inkább várnék még ha jó a kedved meg főleg:-)

2009. jún. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok ird már meg légyszi mi lett majd Veled vagy hogy döntöttél (csak kíváncsi vagyok)
2009. jún. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most is csak 6 hetesen fogsz +-t tesztelni. Szerintem 1 hét múlva próbálkozz újra, ha addig kibírod.
2009. jún. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

semmi sem lehetetlen. ha volt már olyan veled, hogy 2héttel később lett csak + teszted, most is simán előfordulhat.

várhatsz is, de el is mehetsz dokihoz is. én nem UH-ra gondolok, hanem egy vérvételre, ahol megnézik a HCG-t. vagy aznap délután, vagy másnapra van eredmény, ami nem halvány, és nem hazudik :)

drukk neked!!!

2009. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha két héttel a késés után lett pozitív a teszt, akkor akér a mensi környékén is lehetett ovulációd, szóval nálad ez egyéni, nyugi öt nap még nem a világ, hivatalosan egy hét késés után javasolják a tesztet.
2009. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem irtad volna, hogy az elso babaval csak hat hetesen lett pozitiv teszted, akkor is azt javasoltam volna, hogy varj meg par napot es tesztelj ujra.

De igy meg foleg azt mondom.

Nem lehet, hogy neked nem kozepidoben, hanem kesobb szokott peteeresed lenni es ezert negativak sokaig a tesztek?

De az en tapasztalatom az, hogy bar minden terhesseg mas, nalam a hcg termelodes mindkettonel hasonlo volumenu volt. Amikor az elso fiamat vartam, akkor is az elmaradt mensi napjan csak nagyon-nagyon halvany pozitivat teszteltem, csak napokkal kesobb lett hatarozott es eros pozitiv. Most, a masodik terhessegemnel is ugyanaz a helyzet. Pedig sok olyat olvastam itt is, hogy mar kimaradas elotti napokban is hatarozott pozitiv tesztek szulettek, illetve az elmaradas napjan is, tehat nem mindenkinel ugyanolyan erossegu a hcg termelodes.

2009. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi h irtatok várok még, nem mentem dokihoz ha nem jön meg a jövöhéten tesztelek csak lesz vmi..izgulok remélem sikerült, sztem később van pé-m..csak feltevés
2009. jún. 17. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!