Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkezés után csak kb.10...

Szeretkezés után csak kb.10 percig feküdtem ágyban, a 9. nap reggelén 25-26 napos ciklusnál. Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

Viszont csak a párom "ment el".

Tapasztalatokat várok..


2012. ápr. 7. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:

A peteérésed mikor van? Ha a nagykönyv szerint számoljuk, akkor kb. a 11-12. napon.

Az, hogy nem volt orgazmusod, nem gond, és az sem, hogy nem feküdtél az ágyban utána tovább 10 percnél.

Van esély a babára így is. A peteérésedkor érdemes próbálkozni még. Középidőben akár kétnaponta szeretkezni.

2012. ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm..Nem szeretnénk babát,viszont elszámoltam magam.A peteérés szerintem 12.napra megvolt.
2012. ápr. 7. 07:38
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem szeretnél babát, akkor ez az az eset, amikor be kellene (kellett volna?) venni egy 72 órás tablettát...
2012. ápr. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
..viszont ha ebből lenne baba,nagy szeretettel fogadnánk. Ha nem lesz,innentől jobban odafigyelek. Csak itt motoszkál bennem,vajon mi lesz???
2012. ápr. 7. 07:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Az miért fontos, hogy mennyit feküdtél? :) Semmit nem jelent, és az sem, hogy elélveztél-e (már ha a női fél vagy).
2012. ápr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lájkolom:_) Miért fontos mennyit feküdtem utána? Mert aki babát szeretne annak illik feküdnie egy órácskát legalább .
2012. ápr. 7. 15:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval remélem nálam nem volt elég ehhez az a 10 percecske.
2012. ápr. 7. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:

??? Majdnem soha nem feküdtem utána (mi pl. mindig együtt zuhanyzunk összebújást követően, bár ez nem hiszem, hogy bárkit érdekel :)), mégis azonnal sikerült szinte, hála Istennek...

Biztosíthatlak, hogy ez urban legend, a férjem orvos, és sem a gyertyázás sem a fekvés nem segíti a teherbeesést. :)

2012. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!