Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán a következő hónap? Már...

Talán a következő hónap? Már megint megjött. Annyira el vagyok keseredve hogy potyognak a könnyeim.1 éve próbálkozunk a 2. babával de nem akar sikerülni. Nektek mennyi idő után sikerült a closty segítségével a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Holnap ismét doki és a 2. clostys hónap következik. Ebben a ciklusban szedtem clostyt és norcolutot.
2012. ápr. 11. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Most szedtél closty-t?
2012. ápr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen,szedtem.A 4.naptól 7 napig 1x1 szemet.Utánna pedig norcolutot.A doki így akarta beállítani a ciklusomat.
2012. ápr. 11. 13:28
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi is 1 éve próbálkozunk a 2.babával.

3clostyl-os kúrám volt,eredménytelenül,pedig nekem az első baba könnyen jött:((

Megértelek,de legalább már van kinek örülnünk:)

2012. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi egy ev es 7honapig probalkoztunk az elso babaval es most 8hetes kismama vagyok :) szoval szerintem ne stresszeld magad rajta ennyire mert tenyleg ront a helyzeten es tenyleg akkor jona mikor nem is gondolsz ra :) sok sikert
2012. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2 év után,a 6. closty-s hónapban jött össze! Kitartás! Sikerülni fog!
2012. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

TSH-d mennyi? Ugye volt vérvétel?


Anno én is szedtem Clostit és társait. 6Évig próbálkoztunk, és egy teljesen véletlen vérvételből derült ki rosszak a pajzsmirigy értékeim, sőt még PCO-t is diagnoztizáltak. Természetesen a nőgyógyászok szerint minden oké volt, csak az endokrinológus szólt hogy babához ezek az értékek nem jók. .....hiába is szedtem a clostit, nem is maradt volna meg sajnos......

Az előtte nem működő, "sivatag" petefészkem 3x3havi closti szedése után PCO-s lett :(:(.....

Azóta sikerült a babóka, és tervezzük a kistesót, de nekünk sem sikerül, szintén megint a pajzsmirigy miatt....

Minden jót neked, és kitartást!!! És nem feladni nekem, hanem minél több helyen nézesd meg magad, minél több orvossal!! Lehet hogy csak egy aprócska hiba a szervezetbe, amit gyorsan lehet orvosolni!

2012. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!

3.válaszoló vagyok.Megkérdezhetem mennyi volt a tsh-d,amit rossznak mondtak?köszi

bocs az offért!

2012. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
1 éve próbálkozunk késett is 3 napot de éppen szóltam a páromnak hogy valami van elkezdtünk viccelődni hogy mit hogy fogunk csinálni ha babás vagyok( PL. Hogy mondjuk el a nagyiknak dédiknek és ők hogy fognak reagálni) ezt reggel beszéltük délben a boltban voltam azt hittem elájulok, hazaértem elmentem wcre pisilni és akkor látom hogy elkezdtem vérezni. végem volt bőgtem mint egy kisovis.
2012. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem küldött vérvételre,csak felírta a gyógyszereket és ennyi.
2012. ápr. 11. 14:04
 10/14 anonim ***** válasza:

TSH 3,8 Ezt az eredményt a nőgyógyászom is, és a háziorvos is jónak mondta, mivel határértéken belül van..... DE a babához TSH 2 alatt kellene lenni, de inkább 1körüli érték. Endodokim szerint volt már páciense 5-ös tsh-val is, és nem lett vetélés se, és ki is hordta, de minden egyénfüggő...

Csak lányok az a bosszantó, hogy akkor a nőgyogyi mi a fenének analizálgatja a véreredményeket ha nem ért hozzá..... és így éveket lehet elpazarolni....

2012. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!