Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhesség felkészítő...

Melyik terhesség felkészítő vitamint ajánljátok? Gondolok itt az elevit, gravida, fembion? Vagy esetleg valami más?

Figyelt kérdés
Azért mesélek egy kicsit magamról.másfél éve próbálkozunk,azóta összejött egyszer 8 hónap után,ebből missed ab lett 10 hetesen.azóta megint csak próbálkozunk.műtétem óta szedek folsavat e-vitamint (előtte semmit),viszont most azt találtam ki,hogy abbahagyom a folsavat és e-vitamint és megpróbálom valamelyik készítmény egyikét :)
2012. ápr. 11. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én Femibiont szedek.
2012. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és a fembion nem drága kicsit? vagy a többi is ilyen áron van? a fembion 400 at vagy 800 at kell szednem a terhesség elején vagy ez hogyan van? leírná nekem valaki?
2012. ápr. 11. 20:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az e-vitamint szedheted, én is szedtem,amíg babás nem lettem, minden második nap, egyéb napokon multivitamint.

Azt mondta a dokim, hogy elég egyelőre.

Viszont amikor összejött a babánk, akkor már mondta, hogy Elevitet vagy Gravidát kezdjem el szedni, meg c-vitamint!

Én Gravidát vettem, azt szedtem 12.hétig.

Most már nem kell szednem egyiket sem.

Azért még azt hozzá teszem, hogy azt is mondta, hogy főként a folsav miatt kell szedni ezeket a babavitaminokat.

Szóval szerintem jól csinálod, ne hagyd abba, esetleg még szedj valami multivitamint!

Vagy kérdezd meg a dokid, hogy ő mit ajánl!

21hkm

2012. ápr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Femibion 800-at a 12. hét végéig kell szedni, utána a 400-at.

Nekem a nőgyógyászom ajánlotta ezt a fajtát, mert előtte Elevitet szedtem és folyton éhes voltam tőle, ezért híztam is.

Drágább a Femibion, de nekem ez vált be.

2012. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én csak folsavat szedtem, azt se mindig, mert nagyon oká sikerültek a babák. Mikor sikerültek, szedtem még magnéziumot, 12. héttől csak a kismamavitamint.
2012. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Femibion vált be nekem is.
2012. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem prof. Dr. Czeizel Endre azt mondta, hogy az elevit a legjobb, azt kell szednem.
2012. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szia! és azt minden nap? de ha még nem vagyok terhes akkor is? amúgy eddig a gravidiával szemezgettem.
2012. ápr. 12. 13:10
 9/12 A kérdező kommentje:
kérdeztem a dokimat ő elevitet mondta de 2 naponta,de arról több rosszat hallottam mint a másik kettőről.
2012. ápr. 12. 13:12
 10/12 sumergo ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, ha semmi problémád nincs. Én Elevitet szedtem, mert abban nincsen jód, és gond van a pajzsmirigyemmel, ezért nekem ez fontos volt.
2012. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!