Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A bal oldalam fájdogál, néha...

A bal oldalam fájdogál, néha menzesz szerű görcs, fél óránkénti pisélés, reggeli 37C-os hő babát jelezhet?

Figyelt kérdés

Még van 4 napom menzeszig...Nem is igazán hiszem már el,hogy terhes lehetek,mert már több mint 2 éve nem sikerült(bár voltak hónapok,mikor nem voltunk,csak nagyon ritkán együtt).Most szerintem tuti jó volt az időpont,mert nyúlos-tojásfehérjés volt a nyákom és éreztem a peteérést.De sajnos csak 1x voltunk együtt,valószínűleg tüszőrepedés előtt 1,5 nappal:(

Valyon ez elég?

Ma már zavar ez a sűrű pisilés,meg a menzis görcs,ami csak néha jön rám,és tiszta puffadt vagyok!:)És tegnap óta enyhe rosszullétem van!

De már attól félek bebeszélem magamnak!:(((((



#pisilés #görcs #hő.baba
2012. ápr. 16. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
a két év során voltak ilyenek, mármint, hogy csak bebeszélted magadnak? Nekem is a wc vált a második otthonommá, azóta is az, én a hőemelkedésre kezdődő betegséget hittem, pisilésre meg felfázást. (januárban volt) aztán szépen lassan jött az érzés, hogy nem vagyok egyedül. 14 hkm. rendszertelen, össze-vissza hossszú ciklusokkal elsőre összejött. azért nem is figyeltem annyira. Nem hittem volna.:) remélem sikerült! Sztem még ne tesztelj várj a mensiig! vagy ha már eltelt az együttlét óta két hét akkor mehet! Nem is tudom mikor fogant. de menzesz után kb 4 héttel ultrahangok alapján!
2012. ápr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem volt ilyen,hogy bebeszéltem volna,csak a menzesz előjeleinél reménykedtem!:(

Nekem rendszeres 27 napos a ciklusom.Az együttlét még csak 12 napja volt,de nem is szeretnék tesztelni,megvárom lesz-e menzesz!

Neked nagyon gratulálok!!!!!:)))))

2012. ápr. 16. 12:31
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy menzi előtt szoktam barnázni,van,hogy 2 -3 napig is!Úgyhogy barnázás még nincs,de azért számítok rá és ha az megjelenik,akkor tuti menzi lesz!
2012. ápr. 16. 12:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez lehet mensi is. Szerintem 4 nappal a mensi előtt még felesleges ezen agyalni.majd ha késik akkor tesztelj.
2012. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy simán lehet menzi,de nagyon szeretnénk már kisbabát és nagyon ezekről senkinek nem beszélek,mert olyan rossz érzés,hogy körülöttünk milyen sok baba született és folyton kérdezősködnek felőlünk,mert már 9 éve együtt vagyunk....és olyan kellemetlen:(Azt hittem simán összejön!
2012. ápr. 16. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy rossz, de ha beleéled magad és mégsem jött most össze az mégnagyobb csalódás.nekünk is fél év alatt jött csak össze, nem pedig elsőre.kitartás és remélem baba lesz! :)
2012. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi.Megìrom majd mi lett=D!
2012. ápr. 16. 20:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Természetesen megjött......:'(
2012. ápr. 25. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!