Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átjárhatóságit...

Petevezeték átjárhatóságit mindenféleképp muszáj csinálni, ha lombik javasolt egyelőre, az alacsony spermiumszám miatt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 13:25
 1/8 anonim válasza:
ugyan ez a szitu volt nálunk is nem rég de nekem nem kellet át fúvást csinálni!még csak szoba se jött!
2012. ápr. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jajj de jóó :) Köszi, hogy írtál. Szinte mindenki azt mondja, hogy kell. Már kezdem is elfogadni, barátkozni a gondolattal. Megkérdezhetem, hova jártok? Melyik az a hely, ahol nem kérik? - csak úgy informatíve. Én is reménykedem benne, hogy hátha nem kell...
2012. ápr. 19. 13:07
 3/8 anonim válasza:
szia!mi Tapolcára járunk,de nagyon sokaktól hallottam én is hogy kell átjárhatóságit csináltatni!nálunk ugyan ez a gond de nem mondott semmi ilyet a doki azóta már 2-beültetésen is voltam de nem kérte soha!ha kérdésed van csak kérdez nyugodtan!
2012. ápr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi, aranyos vagy. Remélem, ez a 2. beültetés már sikeres lesz! :)
2012. ápr. 20. 10:48
 5/8 anonim válasza:
Amennyiben a pároddal van gond, és az orvosok szerint csak a lombik segíthet, teljesen fölösleges tortúra az átjárhatósági vizsgálat, mivel a punkció során így is, úgy is egyenesen a petefészekből szívják le a petesejteket. Szerintem ne menj bele.
2012. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó. Bízom benne, hogy a doki nem fogja kérni.
2012. jún. 1. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


Nálunk is a lombikot javasolták a párom alacsony spermiumszáma miatt. Annyi még h nekem PCO-m van és nem érik tüszőm. Nekem a nődokim mondta h menjek el az átjárhatóságira még a lombik előtt, mert oda kérik ezt a papírt is. Én sem akarom az átjárhatóságit, annyi rosszat hallottam, mármint h mennyire fájdalmas, nekem a fájdalomtűrő képességem egyenlő a nullával :( Mi a győri kaáliba fogunk menni és ott is mondták h kell ennek a vizsgálatnak az eredménye. Bárcsak ne kellene...

2012. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Mi is a győri kaáliba fogunk járni. A recepción nekünk is mondták, hogy kell átjárhatósági, de én utána konzultáltam a nődokimmal, mondtam, hogy én nem szívesen csináltatnám meg, ha nem muszáj, és ő is azt mondta, hogy várjam meg a győri doki véleményét. Úgyhogy én nem csináltatom addig, amíg biztosat nem mond a győri orvos. Egyébként a recepción mondták a 3. napi véreredményt is, de én nem csináltattam meg, mert az ember azt se tudja mit nézessen akkor, ha csak utána nem jár, vagy a nődokival nem beszél. Úgyhogy én várom a konzit és ott majd mindent megmond a doki és kiírja. Van már néhány eredményem, de az átjárhatóságit nem csináltatom addig, amíg nem muszáj. Úgyis lesz még mit vizsgálni, ha kell, hát majd megcsináltatjuk akkor. Ha mégis kell és lehet, én ultrahangosat szeretnék, mert ott nincs röntgensugár, meg talán nem is olyan vészes. Egyébként azt mondják, hogy csak annak fáj, akinek nem átjárható. Persze a vizsgálatnak lehetnek szövődményei, következményei, de reméljük nem lesznek, ha mégis meg kell csináltatni.

2012. jún. 5. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!