Veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés
10. dpon vagyok ma, terhességi tesztem negatív. Tüneteimről annyit, hogy vannak, de enyhék, akár mástól is lehetnek. Nagyon álmos vagyok tegnap este óta, egész nap csak feküdnék, nem esik jól felkelni, fáradt vagyok, ásítozom. A melleim mindig fájnak, most csak érzékenyek, meg duzzadtak. Egész nap hőhullámaim vannak. Lehetséges, hogy a mai teszt negatív, de tünetek már vannak és mondjuk egy teszt vasárnap pozi lesz? Arra lennék kiváncsi, hogy volt e már ilyen valakinek, hogy nega teszt, de tünetei voltak?

2012. ápr. 20. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl korán teszteltél. A tünetek eredhetnek máshonnan is, ,persze lehetnek a terhesség előjelei is,még várj legalább 4 napot hogy biztosabb legyen, de ha még akkor is negatív , akkor később még kell csinálni ha addig se jön meg.
2012. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy a tüneteket a hormonszint megváltozása, emelkedése (hcg) váltja ki. Mint a mellfeszülés, émelygés, hányinger.... Vagyis negatív tesztnél ezeket mástól érzed.

Bocs, hogy ilyen lehangoló vagyok, de ugyanezeket éreztem én is... de semmi utána. Pedig 4 napot késett is. Néha becsap minket a szervezetünk.

De ha vasárnap + a teszt, akkor lehet örülni! Hajrá!!!

2012. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, akkor inkább nem reménykedek. Igen, igazad lehet. Vasárnap reggel csinálok egy 10-es tesztet, ha az nega, akkor valószínű meg fog jönni. Inkább így fogom fel, minthogy megint csalódjak. :) :(
2012. ápr. 20. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Csatlakoznék a többiekhez: túl korán teszteltél, ráadásul a testünk tényleg fura dolgokat produkál, ha kisbabát szeretnénk. Én is már mindent éreztem, többször biztos voltam benne hogy most sikerült, aztán mégsem:( Én szentül elhatároztam, hogy az aktuális mensi előtt semmiképp sem tesztelek. Majd meglátjuk, remélem kibírom. Utoljára ma reggel volt szerencsém egy negatív tesztben "gyönyörködni"... Pedig 3. napja késik!:(
2012. ápr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem még nem késik. Keddre nem várom, de igazatok van! Erőt veszek magamon, és megvárom a szerdát!

Nagyon picike barnás maszat van a bugyimon, mindjárt megjön érzéssel párosítva. Sosem volt még ilyenem, ha megjön, akkor elönt a vér, és ennyi. De most mintha csak próbálkozna. De az is lehet, hogy ez egy ilyen ciklus lesz. Majd kiderül.

Szerdánál előbb nem tesztelek, muszáj kibírnom! :))

Meg még soha nem égett a gyomrom, tegnap annyira, hogy majdnem hánytam tőle. De igen, ezek mind lehetnek pszichés dolgok. Írd majd meg, hogy mi a helyzet? Szurkolok Neked nagyon!!!!

2012. ápr. 21. 08:06
 6/6 anonim ***** válasza:
1 vagyok: a barnás maszat lehet a beágyazodástól is. Nekem is volt, és nekem majdnem 4 napig tartott. Majd írd meg mi lett az eredmény :) Drukkolok :)
2012. ápr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!