Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyi dolog kell a terhességhe...

Annyi dolog kell a terhességhez vagy mégsem? Mi képzeljük kicsit túl?

Figyelt kérdés

Érdekes hogy a legtöbb tizenéves terhesség egy véletlen aktus folytán jön létre!Van aki fogamzásgátló mellett,van aki spirál mellett lesz terhes!A háborúkban mikor a férjek haza mehettek a családhoz érdekes módon pont akkor volt ovulációja a nőnek és rengeteg gyerek született!

Túl népesedés van a földön!Akkor mégis miért nem olyan egyszerű gyereket csinálni?Sokan azt sem tudják hogy mi az hogy ovuláció,meg dpo meg teák és vitaminok tömkelege mégis pikk-pakk teherbe esnek!

Azon gondolkoztam hogy nem lehet hogy mi dramatizáljuk túl ezt az egészet?

Kisé a féltékenység is szól belőlem,mert már megint terhes az egyik ismerős csaj és már nagyon sok lány ismerősöm lebabázott,csak én nem!Kezdem azt hinni ha egy kicsit belesz*rnék tuti össze jönne a baba!

Ti hogy vagytok ezzel a dologgal?


2012. ápr. 21. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van ebben vmi!!!

Első babánk: első gyógyszermentes hónapban jött össze, semmi görcsölés nélkül, ha jön, jön, hozzáállással.

2. babát nagyon akartuk, főleg én, nagyon terveztem, ovuteszt, hőmérőzés, gyertyázás, teázás, mindenkutyafüle...majdnem egy év volt, mire sikerült, totál kikészültem már. Aztán akkor jött, mikor nem is figyeltem annyira, mert államvizsgáztam, jöttek az ünnepek...stb.

3. Szoptatás mellett "becsúszott". Mondjuk direkt nem védekeztünk, és reménykedtem, h becsúszik, h ne kelljen átmennem újra azon, amin a 2.-kal. Tök rossz élmény volt. :(

2012. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Hát igen. Én barátnőim és azok barátnői mind úgy estek teherbe, hogy nem akartak. Véletlen becsúszott nekik a baba.

Mi meg párommal küszködünk, minden hónapban várjuk a csodát és semmi! Ez van! Én bevallom, igenis dühös vagyok a világra ilyenkor!

2012. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá!Ez aranyszabály.

Én is így voltam.Először nagyon rá voltam görcsölve,minden hónapban figyeltem hogy megjön e.Nem sikerült.Aztán mikor már úgy voltam hogy úgyis megjön akkor meg azon lepődtem meg hogy nem jött meg.3nap késés után erős pozitívot teszteltem.

2012. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

9 hónap után sikerült.

2012. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért a fiataloknál sem ált. egy aktus miatt lesz a terhesség. (Vagyis nyilván egy aktusból jön össze a gyerek, csak úgy értem, hogy nem egyetlen alkalom, hogy nem védekeznek.)

De én is azt látom, hogy minél görcsösebben akarja vki, annál inkább nem megy.

Anyum is velem 2 évig szenvedett. Méregette a hőjét, kapott gyógyszert mert nem nagyon volt peteérése, minden hónapban dokinál volt.

Aztán azt mondta, hogy leszarja az egészet, ha nem akar jönni a gyerek akkor nem jön. Következő hónapban teherbe esett:D

2012. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát én nem tudom,de ha valaki eltervezi,hogy babát szeretne,szerintem az nem úgy van,hogy jajj,tegnap előtt kellett volna megjönnie,el is felejtettem,hogy babát szeretnénk... Na neeeeeeeeee......... Szerintem akik eltervezik,hogy babát szeretnének,azok igenis valamilyen szintem görcsölnek a dolgon! Mégis össze jön sok embernek elsőre,vagy 2.,3. hónapban! Akkor miről beszélünk? Pont itt olvastam egy csomó csjtól,hogy elkezdett hőmérőzni,ovuteszt,meg nyúlkál magában,meg teázik,meg gyertyázik,és csak akkor vannak együtt,ha pé. van,és úgy izgul,és nem bírja ki a nemvárt napját,és már előtte tesztel,és persze pozitívat! Hát mi ez,ha nem rágörcsölés? :D:D:D:D Decemberben én is nagyon rágörcsöltem,az volt az első hónapunk! Nyáron költözünk párommal külön a szülőktől,és most sem teszünk a baba ellen semmit,jöhet ha akar,de még sem jön! Pedig most aztán egy cseppet nem görcsölök rajta,hogy lesz-e,vagy sem! Jobb szeretnék költözés után teherbe esni,úgyhogy sem rágörcsölés,még csk hetente egyszer sem,sőt két hónapja szóba sem jött a baba! És nem teszek semmit érte,egyedül a hőmet mérem,de persze mielőtt megjön,előtte gondolok rá,hogy vajon megjön-e! :) Csak itt szoktam beszélgetni a baba témáról! A helyes megfogalmazás talán az lenne,hogy szeretném,ha minél hamarabb össze jönne,de cseppet sem bánt,ha most is mensizni fogok! :)
2012. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgyanígy vagyok.9.hónapja.Az első 2. hóban összejött,a 2. az 5.-hónapban.Sajnos az emberek a mai világban nagyon stresszesek.
2012. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 8 év után spontán sikerült! Tudom hogy nem átlagos az eset,kevés ilyen van,de nem lehetetlen! Nem voltunk vizsgálatokon,egyszerűen teljesen lemondtunk arról hogy lehet! Gondoltuk ennyi év után már csoda sem lehetséges!Munka,költözés,lefoglalt minket minden,nem is hiányzott már az érzés sem hogy úgy babáznék...és egyszer csak megtörtént! Majdnem leestem a vizsgálóról :)Kitartás,össze fog jönni!!! 38hkm
2012. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!