Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pirosas barnás mmensim van....

Pirosas barnás mmensim van. Es keves 8-án lehet h becsuszhatott a babó ma lennek 3 hetes 2 napos. Lehet baba a dologban? Járt már valaki igy? Görcsölök is

Figyelt kérdés
pirosas barnás,mensi,babo,terhes,görcsöl
2012. máj. 2. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
teszt, hm? 50-50%
2012. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gorcsolés a vérzéssel rossz kombinácio:(tesztetlni kell vagy dokihoz.
2012. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lehet annak a jelei is h elment a baba?...:O Ha igy van kell valami mütét?
2012. máj. 2. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért ment volna el bármilyen baba?!? Menszi után szeretkeztetek, időben menstruálsz, és közben görcsölget a hasad. Ebben mi a rendellenes?!?


Gondolom a másik kérdés is a tiéd. Hidd el, nem vicces egy babát elveszíteni, nem értem miért "reménykednek" sokan itt, hogy talán baba volt... Nem, menstruációnak hívják. Ennyi. Gondolom ti nem is vagytok babaprojektben, úgyhogy nyugodj meg, nem vagy terhes, nem is voltál, minden oké. Megjött a menzeszed, ennyi. ;)

2012. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. Görcsölés vérzéssel rossz kombináció? Menstruációkor? Miért? Akkor nők milliói vannak bajban jelen pillanatban is. :P
2012. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van! DE! Azért irtam mert barnás és alig van vér ami nem is élénk piros....És nem nem viccelődök ha van baba jöhet.De ha esetleg az vagyok szerintem nem vetélés volt...az nem iylen az komolyabb tünetekkel jár,meg erősebbekkel.
2012. máj. 2. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!