Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy a terhesség...

Miért van az, hogy a terhességi teszt negatív, de az ovu teszt halvány pozitív?

Figyelt kérdés
7.dpo-n vagyok

2012. máj. 3. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ovu teszthez nem értek, de ha valóban a 7. dpo-n vagy, akkor a világ legnormálisabb dolga egy negatív terhességi teszt. Egyszerűen túl korai...
2012. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a 7. dpon vagyok. Az ovu teszt azért pozi mert lh hormon a ciklus minden szakaszában jelen van. A tesz pedig túl korai volt. Tudom nagyon nehéz várni, de muszáj! Legalább még 5-7 napot kell várnunk, de még akkor is lehet, hogy korai.
2012. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ovu-teszt egyben jósteszt is. Pár nap múlva a terhességi teszt is halvány pozitív lesz! Majd napról napra erősödni fog a csík! Gratulálok!

21hkm

2012. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!