Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik babat szeretnenek kismama...

Akik babat szeretnenek kismama vitamint szednek vagy kulon a teherbeesest elosegito vitamint?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem szedek semmit! Gondolj bele régebben nem voltak ilyen meg olyan vitaminok még is egészséges babák születtek! Én úgy vagyok vele a legjobb vitamin ha sok sok gyümölcsöt és zöldséget eszel,mert ezek természetes vitaminok!
2012. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mindenki mashogy gondolja:) en nem vitat szeretnek ez ugyben kirobbantani.Elfogadom annak is a velemenyet aki nem szed vitamint de igazabol nem azert tettem fel kerdest, hogy szedjek-e vagy sem.

Koszonom a valaszod.

2012. máj. 6. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Félre értesz! Egy szóval nem írtam olyat,hogy ne szedj! Csupán azt,hogy a természetes vitaminnal többet érsz mint a tablettával!
2012. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Termesztesen gyumolsot es zoldseget is sokat eszek, de nem hiszem, hogy tul sok vitamin lenne bennuk :S

Amire Spanyolbol meg ki tudja honnan ide ernek a gyumolcsok es megerlelik oket gazzal nem hiszem, hogy sok vitamin maradna bennuk :S

Igy mindenfelekeppen szedek vitamint is.Mar csak az a kerdes, hogy milyet erdemes.

2012. máj. 6. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Teherbeesést segítő vitamin nincsen. Az E vitamint szokták javasolni, mert az vastagítja a méhnyálkahártyát, és ezzel jobban elősegíti a beágyazódást, de ennyi. Igazából a vitaminok csak akkor segítenek, ha valamilyen hiány miatt nem jön össze a baba.
2012. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2012. máj. 6. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz a vitaminhoz akkor Gravida ( ez a béres terhes vitaminja ) vagy Elevit!
2012. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azok nalunk nem kaphatoak.Akkor sima kismamavitamint fogok szedni.
2012. máj. 6. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!