Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még remény hogy terhes...

Van még remény hogy terhes vagyok? Sos

Figyelt kérdés
Vasárnapra nem várom, már 2 napja olyan érzésem van, hogy megfog jönni, ma pedig 1x volt egy nagyon kicsi pötty a folyásomban (elnézést a kifejezésért). Szerintetek lehet még baba, vagy megint megfog jönni?
2012. máj. 11. 21:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy tegnap teszteltem, és valami halványat láttam (természetes fény mellett), csak az a baj, hogy szürkésnek látszik.
2012. máj. 11. 21:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne bízd el magad, mindenesetre elég bíztatónak tűnik minden;) Szerintem nem baj hogy szürke volt a csík! Én nagyon szorítok nektek!!!! Írd majd meg hogy a vasárnapi teszten mit láttál!!!!!!!
2012. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Holnap tesztelj újra reggeli első vizeletből.

Amíg rendesen nem jön meg, addig van remény!

Szorítok!

2012. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is vasárnapra nem várom. Nekem 2 napig volt múlt hét végén barnázásom és pecsételő vérzésem. Tegnap és ma többször hittem azt, hogy megjött, de nem, és ez remélem így is marad. :) Az én tesztjeim is negatívok egyébként. :(
2012. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Naa, történt valami ma? :)
2012. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, sajna megjött, de nem csüggedünk, itt egy új hónap.:-)
2012. máj. 14. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, csak nekem késett 1 napot. :( Nem tudom mit rontottunk el, szerintem nekem a menses előtti vérzéssel mehetett el... :(
2012. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!