Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég fura kérdéssel fordulok...

Elég fura kérdéssel fordulok hozzátok. Pár napja vettem észre hogy az egyik mellemböl tejszerü váladék jönn nyomás hatására. Babát szeretnék ez befolyásolja?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,mert valószín valami nincs rendben a hormonjaiddal!Keress fel egy endodokit!
2012. máj. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan a prolaktin a felelős érte. Tényleg menj endokrinológushoz.
2012. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a magas prolaktinszint miatt nincs tuszoeres, igy nincs esely a teherbeesesre sem sajnos. mindenkeppen menj dokihoz. nekem is ez a bajom, mastodynon cseppeket javasolta elso korben, es mikor legutobb voltam, lehetett latni ero tuszot. nekem valszeg a szopatas utohatasa, te szoptattal mostanaban? lehet hogy meg nem allt vissza a ciklusod.
2012. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valamit nem értek.ha nincs tüszöérés akkor hogy van az hogy középidöben észleltem tojásfehérje váladékot????? Rendszeres a vérzésem 32 napos ciklusaim vannak.8 éve szültem.
2012. máj. 12. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy tüszőérés van, még nem feltétlenül biztos, hogy az ovuláció be is következik.
2012. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos nálam is ugyanez volt (van). Mármint magas prolaktin (tejcsorgás nélkül), rendszeres ciklus, tojásfehérjés nyák középidőben, sőt pozitív LH teszt, az ovuláció mégis elmaradt.

Endokrinológushoz menj, és tud segíteni.

2012. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kedves utolso, hogyan derult ki hogy elmaradt az ovulacio? figyeltek a tuszoeresed? es ha volt akkor mi lett a ki nem repedt tuszovel? mert ugy tudom azok cisztava alakulnak, es folyamatos cikluszavart okoznak? hogy derult ki a magas prl? megmondom oszinten, nekem is lehet ez a bajom, de egyelore arra fogta a doki hogy a szoptatas miatt meg nem allt be a ciklusom, holott mar szoptatas alatt is rendszeres volt. aztan a mult honapban nem jott meg, egy teljes honap kimaradt, kiderult, hogy kesoi pé-m lett volna kb a 32. nap korul, de nem repedt meg a tuszo, ciszta lett belole, aztan meg alig akart megjonni. most egyelore szedem a mastodynt, bar a 11. napon mar 13 mm-es tuszot latott a doki, azert kerdezem, hogy elkepzelheto pl hogy megint nem repedt ki. bar a hom elkezdett szepen felfele menni amikor kellett. mindenesetre ha ebben a honapban is megint problema lenne, akkor nem hagyom hogylerazzon a doki.
2012. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!