Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 éves leszek, késik a...

16 éves leszek, késik a menzeszem 1 hete. nagyon félek! megszakítással csináltuk. félek hogy valamit elrontottunk. teherbe estem?

Figyelt kérdés
a folyásom krémes, de nem annyira nagyon sok.
2008. ápr. 22. 16:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy tesztet!

A megszakításos módszer egyáltalán nem biztonságos, hiszen mégha jókor "szakítjátok meg", akkor is ott van annak a lehetősége, hogy az előváladéktól teherbe ess.

Inkább használjatok gumit vagy szedj tablettát!

2008. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, félhetsz is! Már bocs! Holnap tesztelj a reggeli első pisiből! Már ki kell mutatnia!

és soha többet ne védekezzetek így!!!

2008. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen elrontottátok. Megszakítással sose védekezzetek!!! Sajnos nagyon is megvan rá az esélyed,hogy terhes legyél.Holnap reggel csinálj egy tesztet. Más tüneted nincs a késésen kívűl? Mellérzékenység,hasszúrka ilyenek?

Egyébként miért gondolják azt sokan,hogy a megszakítás az biztonságos??

2008. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

hát nem éppen a legbiztonságossabb módszert választottátok a védekezésre :(

nem ilyesztgetésből de mi is így csináltuk, és most 26hetes terhes vagyok.igaz 27éves és nem probléma a baba, sőt örülünk is neki :D

csinálj minnél előbb tesztet!!!

2008. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
igenios igy simán becsuszhat a baba. szerintem baba van a dologban. de mérd már meg a hődet
2008. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
irtam privit nézd meg az emailod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
2008. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! a kérdésem az lenne, hogy ha esetleg teherbe estem, és elvetetem, akkor felnőtt koromban soha többé nem lehet gyermekem ?? mert oylanról már hallottam .. :(
2008. ápr. 22. 17:29
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ma már fejletebb az orvostudomány.Megvan az esélye,hogy többé nem esel teherbe,de igen csekély!!!

Szüleiddel beszéltél már erröl?

2008. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
ettől félek a legjobban hogy utána soha többé nem esek teherbe. nem, nem beszéltem velük, nem is fogom, mert nagyon szigorúak nem néznék el ezt nekem, az biztos! viszont van egy 25 éves nővérem, vele megosztottam. ő viszont azt mondta h egyátalán nm biztos h teherbe esek mert 6 éve van együtt a barátjával, és ők se használnak se óvszert se gyógyszert.
2008. ápr. 22. 17:50
 10/21 anonim ***** válasza:

És a nővérednek már volt abortusza?

De úgy tudom ha 18 éven aluli vagy kell a szülői bele egyezés is.

nem kaparnak hanem vákummal szipantják ki(legalábbis legtöbb kórházba manapság).

2008. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!