Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.2-3 napja vettem észre,...

Kb.2-3 napja vettem észre, hogy gömbölyödik az alsó hasam. Nem híztam, tehát nem háj. Menszeszem igaz megvolt, de más volt, mint szokott. Szerintetek lehet terhes vagyok? Volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi teszt megadja a választ.
2012. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány hetes terhességre gondolsz, mert egy ideig még nem gömbölyödik a has, max a puffadástól. Vegyél egy tesztet.
2012. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2hónaposar,mert az utolsó 2 menszeszem furcsa volt,és a hasam semmitől se megy le laposra ahogy szokott.
2012. máj. 12. 20:25
 4/13 torrente2.0 válasza:
két hónaposan nem látszik semmi...a puffadás jó ötlet...sztem szedj egy kis hashajtót és aztán nézd meg
2012. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Jelen. :) Ugyanígy voltam. 6 évig nem estem teherbe, úgy volt, hogy megyünk beültetésre. Aztán elkezdett gömbölyödni picit a hasam. Mivel időben megvolt a menzeszem (noha kicsit kevesebb) nem gyanakodtam. Amikor először elmaradt, vettem egy tesztet. Aztán még hármat... Az orvosnál derült ki, hogy már 13 hetes terhes vagyok. Közben menstruáltam, és még csak nem is gyanakodtam, mert azt hittem, természetes úton nekem nem fog menni. Vegyél tesztet, aztán írj! Nagyon kíváncsi vagyok. :)
2012. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is csak picit és alul gömbölyödött. Mivel elég vékony vagyok, hamar meglátszott. Azt hittem, meghíztam. Amúgy a puffadásnak más jele is van, kellemetlen, feszítő érzés. Ez nem az volt.
2012. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
sissy77 köszönöm a válaszodat.Kedden megyen orvoshoz,mindenképp megírom.Azért furcsa nekem is mert régebben már voltam puffadva és az más érzés, szinte nem kaptam levegőt.De most semmit se érzek, csak azt látom ,h gömbölyű alul a hasam,és elég kemény is.
2012. máj. 13. 09:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz terhességi tesztet??
2012. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mizu?
2012. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szundika20 ***** válasza:
Kedves kérdező!:) Engem is érdekelne hogy mi újság?:)
2012. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!