Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Novemberben kivették a vesémet...

Novemberben kivették a vesémet, ha most terhes leszek/vagyok mi fog történni?

Figyelt kérdés
gyerek,vállalás,terhesség,vese
2012. máj. 15. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idő alatt átàlt a szervezeted. Nekem karácsonykor vették ki az epém, májusban terhes lettem, minden rendben volt.
2012. máj. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vese a terhesség alatt nagyon fontos szerepet játszik. Mikor tesómét vették ki, akkor az orvos elmondta, legalább egy évig ne tervezzenek gyermeket. Kérdezz rá az orvosodra, ha így is van, hogy babát vársz, akkor fokozott ellenőrzésre mindenképpen számíts, feltehetőleg veszélyeztetett terhesség lesz.
2012. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs, de az epére kevésbé van szükség terhesség alatt, mint a vesékre! Fontos, hogy orvostól érdeklődj, ehhez a tanácsadáshoz szakemberi háttértudás kell. Ne alapozz itteni válaszokra! Szakorvos!
2012. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!