Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Segített már valakinek...

Lányok! Segített már valakinek a pajzsmirigy/ hormon/ petevezeték problémáján a reflexológia vagy akkupunktúra?

Figyelt kérdés
Van egy nem túl közeli ismerősöm, aki természetgyógyász, és ő mondta, hogy senkinek sem kéne gyógyszert szedni, mert ezekkel a kezelésekkel óriási változásokat lehet elérni. Állítólag neki már vannak ilyen téren sikerei. Hát nem tudom...

2012. máj. 16. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
én már szinte minden létező dolgot kipróbáltam, és minden természetgyógyász "csinált" már 160 gyereket az előttem lévőknek, csak valahogy nekem nem jött össze soha. Akupunktúra sem használt nálam. Ezért kicsit szkeptikus vagyok, persze lehet, hogy az egyetlen kivétel, akin ezek nem segítenek. Ha hiszel benne, lehet, hogy van hatása. Talpmasszázsra is jártam, arra nem mondom, hogy haszontalan, de a gondomat végül csak gyógyszeresen lehetett kezelni. Viszont lehet, hogy segített rajtam valamennyit, ez soha nem fog kiderülni.
2012. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak remélem, hogy segíteni fog. Jövő héten megyünk a férjemmel egy természetgyógyászhoz (csak lombikkal lehet babánk) és megpróbáljuk, hátha tud segíteni...ha másban nem, kicsit felkészíteni a szervezetemet a lombikra. Ha egy hét múlva is aktuális még a kérdésed, szívesen leírom a tapasztalatainkat.
2012. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a választ!


Kedves második, kíváncsian várom majd, hogy mit tapasztaltál, mindenképpen írd meg :-)

2012. máj. 16. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem fogsz örülni a válaszomnak, de leírom, hogy én mit tapasztalatam. Talpmasszázzsal kezelték a cisztámat, ami 5cm-ről 8-ra nőtt a kezelések hatására:-( Műtét lett végül, csak így hamarabb túl lettünk rajta. Viszont pajzsmirigy alulműködésem van, most kaptam rá gyógyszert 2 hónapja, és már itt is a baba a pocakban:-)
2012. máj. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Először is gratulálok a pocaklakóhoz :-)

Mindenféle tapasztalatokat vártam, ezért örülök a te válaszodnak is :-)

Megkérdezhetem, hogy milyen pajzsmirigy értékeid voltak, amiből megállapították az alulműködést?

2012. máj. 23. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:
3,69 volt a TSH, most sikerült levinni 1,05-re, és meg is lett az eredménye:-))
2012. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!