Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minimum milyen vastagságú...

Minimum milyen vastagságú méhnyálkahártya szükséges egy megtermékenyült petesejt tökéletes beágyazódásához?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 23. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is nagyon szeretném tudni4 Mert nekem 2mm és erre azt mondta a doki hogy túl vékony.
2008. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom 10 mm felettinek kell lennie. Neked mikor volt 2 mm-es? Mert nekem pl tüszőrepedéskor volt 4 mm. De utána ez még ugye vastagodik, hogy mire odaér a petesejt be tudjon ágyazódni.
2008. ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Másfél, 2 hónapja voltam utoljára dokinál (egész más miatt), és csinált UH vizsgálatot is. Még tüszőrepedés előtt (szépen látható volt a vezető tüsző) volt 5 mm-es a méhnyálkahártyám. Ezek szerint ez jó?
2008. ápr. 23. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, én úgy tudom, hogy ez jó. Ha középiben 5 mm vastagságú volt, utána még van két hete arra, hogy megduplázza magát... Úgyhogy szerintem ne aggódj, minden rendben van!!!
2008. ápr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, középidőben-t szerettem volna írni! :)
2008. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább olyan hét meg afölötti mm
2014. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!