Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos! Ma voltam a dokinál...

Fontos! Ma voltam a dokinál és azt mondta hogy most van két szép érett tüszőm, de a mensesem is most fog megjönni egy héten belül? Ilyenkor mikor kell együtt lenni?

Figyelt kérdés
Utoljára április 5-én volt mensesem,most május 5-én nem jött meg! A jobb oldali petém 19mm a bal 16mm. Azt lehet tudni hogy mennyit nő egy nap alatt kb? Meg hát a méhnyálkahártyám 16mm,de azt mondta hogy 18-nál szoktak menstruálni! Akkor pont akkor lesz tüszőrepedés amikor mense?? Vagy akkor mikor legyek most együtt a párommal szerintetek???
2012. máj. 17. 19:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én eleinte peteéréskor nimfomán lettem. :) Aztán jött az, hogy néha eléggé kellemetlen tünetekkel járt a peteérés, volt, hogy még fájdalomcsillapítót is vettem be, mert annyira lehúzta a közérzetem, és ilyenkor én sem kívántam egyáltalán a szexet.
2012. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
:-))))
2012. máj. 19. 17:17
 13/15 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem volt olyan időszakom, hogy peteéréskor olyan erős görcseim voltak, hogy semmit nem tudtam csinálni nemhogy szexelni. Szerencsére csak pár percig szokott tartani a roham, de akkor annyira erős volt a fájdalom, hogy mindent eldobtam amit épp csináltam, és csak ültem és megpróbáltam túlélni. Ha épp nem voltam egyedül, az aggódó kérdésekre annyit válaszoltam, nincs semmi baj, csak tartok egy kis agóniaszünetet. :-)

2012. máj. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát csajok,tényleg ahányan vagyunk annyi féle tünet meg minde van! Tegnap fájt nagyon a hasam de estére elmúlt,máskor is fájt így de akkor nem gondoltam,hogy ez attól fáj,de mostmár legalább tudom!! Viszont egy dolog még mindig nem tiszta. Hogy az egyik petesejt kiszabadul amelyik a nagyobb akkor a másikkal mi történik? Az is kiszabadul,vagy felszívódik?? Vagy mi lesz vele? :-)
2012. máj. 20. 12:11
 15/15 A kérdező kommentje:
Nektek van gyerkőc? Milyen úton módon jött össze? Figyeltétek mikor van peteérésetek,vagy csak sex-eltetek amikor megkívántátok?
2012. máj. 20. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!