Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondtátok el a párotoknak...

Hogy mondtátok el a párotoknak, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sehogy, mert együtt teszteltünk. :)
2012. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nálunk lombik volt, de nem tudta mikor tesztelek. Vérvételt csináltattam dec. 6-án, magas lett a hcg, a Mikulás csomagba betettem egy kis levélkét, amit az ikrek írtak apukájuknak:). Akkor csak reméltem az ikreket, utána 2 héttel be is bizonyosodott.


28 h km

2012. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeruen kôzôltem vele, hogy úgy érzem most ôsszejôtt a baba. De akkor még csak annyi volt, hogy a nemvárt napján túl voltunk, és nem jôtt meg. Szoval nem teszteltem meg semmi, csak olyan érzésem volt, hogy már nem egyedul vagyok.

8 hetes km

2012. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első véletlen baba volt (most már 3 éves nagyfiú) akkor annyit tudtam mondani, hogy Jézusom és az orra elé tettem a tesztet...

A másodikat terveztük, lefényképeztem a tesztet és elküldtem neki sms-ben (épp dolgozott) gratulálok apuka címmel... :)

2012. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy volt,hogy megcsináltam a tesztet,délelőtt.A párom éppen akkor szabadságon volt,de amikor én a tesztet csináltam pont elment bevásárolni.Miután pozitív lett felhívtam az orvosomat,kaptunk időpontot hozzá.Amikor a párom hazajött mondtam,hogy november 7-re ne tervezzen programot.Csodálkozott,hiszen addig még volt 2 hét.Kérdezi:miért?Mondom:mert,ekkor látjuk meg először a kicsi babánkat!A nyakamba borult mindketten sírtunk.Szüleimnek csak annyit mondtunk,ha minden igaz 7,5 hónap múlva bővül a családunk.Ők is nagyon meghatódtak.Most már hamarosan megszületik a kicsi lány.

35 hetes kismami

2012. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jó ilyeneket olvasni! :). Mi közösen tesztelnünk sőt ő cseppentett rá a tesztre mert azt se tudtam hol vagyok, nem voltam képbe. :D és hajnal is volt :D . De már akkor megéreztem, hogy nem vagyok egyedül amikor késett. 2hét múlva mentem el nőgyógyászhoz, hogy csináljak tesztet és ha pozi lesz akkor kérjek időpontot uh-ra. 3 éves lesz novemberbe a nagyfiú.Februárban döntöttünk úgy, hogy jöhet a kistesó. De még eddig nem jött össze sajnos:/ Jún.7-re nem várom és 13.-án lesz a házassági évfordulónk (3), és amikor összejöttünk(4év). Nagyon szeretném meglepni vele. Bárcsak összejönne. Bocsi ha hosszú volt!
2012. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
*(mondta) kimaradt.
2012. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!