Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség alatt is lehet...

Terhesség alatt is lehet palástfű teát, méhpempőt szedni? Pár napja pozitívat teszteltem.

Figyelt kérdés
Pár hónapja iszom a teát és méhpempőt szedek. Okozhat ez valami bajt? Esetleg ismertek valami más terméket ami jó lehet? Volt két vetélésem.
2009. jún. 28. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A palástfű teát ihatod, az segít megtartani a babát. A méhpempőt nem ismerem.
2009. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, a palástfűvet lehet , de csak 1 csészével, pempőt én sem tudom.

Progeszteront kell szedned? Nekem kellett vetélés után.

2009. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, szedek progeszteront, de nem sokat, csak duphastont. A doki csinált több hónapon keresztünl ciklus vizsgálatot és nincs sárgatest elégtelenségem, emiatt szerinte nem kell több. Az utolsó vetélésnél is rengetek progeszteront szedtem és mégsem maradt meg.

2009. jún. 28. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vok. Igen, ebben igazad van, a vetélésemnél én is több progit szedtem, a megmaradt terhességnél pedig duphastont. Én egyébként a magneb6-ra esküszöm!
2009. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat,de a 18.40-től szeretném kérdezni, hogy a magneb6 miért olyan jó?

A kérdezőnek, a palástfű teát lehet, de úgy tudom a méhpempőt ilyenkor már nem ajánlják.

2009. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem görcsölt a hasam amikor szedtem. A 2. és 3. trimeszterben is enyhítette a keményedéseket.
2009. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!