Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi segítheti a baba sikeres...

Mi segítheti a baba sikeres megtapadását?

Figyelt kérdés

Sajnos nem kezdtem el a palástfű teát inni a ciklus 2. felében, mert mennem kell a 21.napon progeszteron vérvételre. DE mire meglesz az eredményem,már ágyazódik a baba, ha végre összejött (most jókor voltunk együtt).

Elkezdhetem inni a teát a 21.napon is?

Segít még valamit azokon a napokon???? Amúgy szedek 100 mg E vitamint és Gravidát.


2012. máj. 24. 10:59
 1/4 anonim válasza:

Elkezdheted nyugodtan a teát szerintem.

A méhpempő is jó (nálam szépen vastagította a nyálkahártyát), éhgyomorra, nyelv alá - így szívódik fel a leghatékonyabban.


Az E-vitamint és a Gravidát jó, ha szeded, de nagyon sokáig nem szabad szedni őket, mert az meg vesének nem jó. Valamint a táplálék-kiegészítőket nehezebben dolgozza fel a szervezetünk - de ebben nem vagyok 100%-ig biztos. Valahol mintha azt olvastam volna, hogy nem szabad egyszerre sokféle táplálék-kiegészítőt szedni, mert azzal nagyon megterheljük a szervezetet.

2012. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. És az nagy baj lenne, ha már most elkezdeném inni a teát?

Nem ad hamis értéket a progeszteron szintnél??????

2012. máj. 24. 12:23
 3/4 anonim válasza:

1. vagyok. Én a vérvételig nem innám, mert növeli a progeszteront. Érdemes megnézni, hogy "alap" esetben milyenek az értékeid.


(Egyébként csak jó tanács: a tea csak rásegítHET a beágyazódásra, tehát szerintem, ha egyébként minden adott a beágyazódáshoz, akkor tea nélkül is meglesz. Persze egy időben én is úgy álltam hozzá, hogy mindent megteszek azért, hogy terhes legyek, de ez nem jó hozzáállás, hidd el. Én is állandóan azon görcsöltem, hogy mivel segíthetném még elő, meg a vitaminokat minden nap vegyem be, és ma hanyadik napon is vagyok, stb. Tudom, könnyű mondani, de meg kell próbálni ellazulni! Sajnos még nálunk sincs "eredménye", és nekem is kellett 1 év, hogy rájöjjek, nem jó, ha állandóan ekörül forognak a gondolataim.)

2012. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is totál rágörcsöltem a témára. A munkahelyemen is napi 8 órában ezt az oldalt böngészem.

Tiszta hülye lettem, olyan szinten idegbeteg lettem már, hogy most a prolaktin szintemet nyomják le, mert iszonyat magasra ment fel a stressztől. Doki azt mondta, hogy most lenyugtat és azonnal össze fog jönni a baba.

Most nyugodtabb is vagyok, de azért nem tudok nem a babára gondolni.

Nagyon bízom benne, hogy most hétfő hajnalban összehoztuk a picikénket :)

2012. máj. 24. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!