Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen ez a görbe? Véleményekr...

Milyen ez a görbe? Véleményekre vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés

Nekem az ovu után eddig általában vonalzószerű volt a hőgörbém, ilyen még soha nem volt. Volt valakinek már hasonló? Mi a véleményetek erről:


[link]



2012. máj. 25. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
lehet baba lesz belőle és azért ilyen :D nagyon szép görbe,mikor tesztelnél majd?
2012. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vírusfertőzés okozhatja? (Bár a fáradságon kívül nincs más tünetem)

Rendszertelen a ciklusom és még csak a 23. napon tartok. 1 hetem van még kb. a következő mensiig.

2012. máj. 25. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
okozhatja vírus is nem kizárt,de majd kiderűl 1 hét múlva :) a mai hőd mennyi lett?
2012. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ma is 37,7

de azonkívül, hogy vacakol a gyomrom, semmi tünet. se megfázásé, se egyéb...

legkésőbb 1 hét múlva kiderül

2012. máj. 26. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor ez lehet vírus :( nekem is múlthéten a gyomrommal volt gond,hánytam is 1 napot és felment 37-re a hőm majd leesett amit jobban lettem,nekem is egy több mint 1 hetem van a nem vártig
2012. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!