Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek lett a 12. dpo-s negatív...

Kinek lett a 12. dpo-s negatív tesztből később pozitív? Vagy már ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem! :)

A 12. napon teszteltem mondván, hogy már mutatnia kellene a 10-es tesztnek valamit(sokan írják, hogy már 10-11dpo-n is pozitív)!!!

Megcsináltam reggel, megnézte a férjem is, egy nagyon halvány, éppen észre vehető csíknak nem nevezhető "csíkárnyék" látszott, de mintha csak káprázna a szemed!

Így ezt negatívnak nyilvánítottuk!!

El is kámpicsorodtam, hogy megint nem sikerült!!!

Aztán csak nem jött meg a 14. napon(nekem nézték UH-on a peteérést és ha nem jött össze meg kellett volna jönnie)!

És két napra rá csináltam még egy tesztet (16dpo-n)!

Na az már halványan pozitív lett!! :)

Szóval ne add fel, még nincs minden veszve, lehet később termelődik a HCG a szervezetedben, vagy később volt péd!!

Én szorítok Neked, ez a legnagyobb boldogság a világon!! :)

28hkm

2012. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a választ!Nekem halvány csíkocska sem volt rajta!egyértelmű negatív lett!Még így is mehet pár nap múlva pozitív?
2012. jún. 2. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ne keseredj el, napra pontosan ott tartok, ahol Te és én is negatívat teszteltem. várni kell, hogy ne jöjjön meg és másnap kell újra tesztelni.

Mikorra nem várod? Én hétfőre

2012. jún. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem vagyok elkeseredve egyáltalán,nem úgy fogom fel!:)

Nem tudom mikor kell megjönnie,mert rendszertelen a ciklusom!Hőmérőzők és onnan tudom hogy a 12. dpo-n vagyok!Viszont múlt ciklusban már a 11. dpo-n menstruáltam úgy hogy bizakodom!:)

2012. jún. 2. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

napra pontosan 12. dpo :))) és én is negatívat teszteltem. nekem nem látszott semmilyen halvány árnyékcsík sem a 10es teszten...

én 4-6 között nem várom, de nem reménykedek. a hőm nem akar felfelé menni, pé-kor is 35,7 volt, azóta 36,2-36,4 között inog. a mellem meg majd' leszakad...

2012. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem fent van a hőm,36,7 felett!A mellem nekem is leszakad!

Hát a napokban majd csak kiderül mi van!:)

Ha van valami fejleményt,majd írd már meg nekem légyszi!

Köszönöm a választ!

2012. jún. 2. 20:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Sikerült végül a terhesség? Én nekem tegnap kellett volna megjönnie ma vagyok a 15.dpo-n csináltam reggel egy tesztet(Gabriel-25 érzékenységű)egyértelműen negatív lett. A ciklusom 14.napján voltam UH megfigyelésen akkor volt egy 19mm-es érett tüszőm és a ciklusaim 28 naposak,szóval még csak egy napot késik,de majd meg esz az ideg :-)1,5éve próbálkozunk:-(

2012. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jaj de sajnálom Utolsó! :(


Igen,nekem következő hónapban megjelent az a fránya 2. csíkocska.Azóta 26 hetes pocaklakóm van és majd kirúgja az oldalamat! :)

Kívánom hogy neked is minél hamarabb össze jöjjön.

2012. dec. 15. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!