Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje a megoldás?

Barátcserje a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ti is azok közé tartoztok akik régóta próbálkoznak teherbe esni de nem sikerül?Én is azok közé tartoztam akik nagyon régóta(évek óta) próbálkoznak de nem sikerült,pedig mindenféle gyógyszeres kezelést injekciót kipróbáltam.Végül kipróbáltam a barátcserjét intenzíven szedtem(egy honapig 2×2 kapszulát)és most kiderült,hogy 2 hetes várandós vagyok.Lehet hogy valakinek tovább kell szednie de ezek szerint többet ér mindenfée hormonos kezelésnél.Szóval nem szabad feladni és próbáljátok ki érdemes.


2012. jún. 3. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!!

Melyik fajtát szedted? Mi 2 éve várunk rá, de most egyenlőre még várhatunk is, mert párom kinn dolgozik,, viszont addig amíg hazajön össze kéne szedni magam, hogy hátha akkor összejön.Vigyázz magadra meg a babádra:)

2012. jún. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szedtem, Mastodynont, de iszonyúan fájt a mellem tőle ezért abbahagytam.
2012. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem vártam azért ilyen régóta a babára csak 8 hónapja, de nekem is abban a hónapban sikerült, amikor elkezdtem szedni, én csak 1-et szedtem naponta. Zafír barátcserjét. Szerintem ez nem lehet véletlen :) Ma már 9 hónapos nagyfiú :)
2012. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok a babához!!!!!! :))))
2012. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor is érdemes szedni ha normálisak a ciklusaim? A progeszteron viszont alacsony.Én is kipróbálom.Gratulálok!
2012. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm szépen mindenkinek a gratulációt és a jókívánságokat.Én ha nem baj egyben válaszolnék minden kérdésre.Szóval minden esetben jó a barátcserje kapszula ha van normálisan havid ha nincs.Én személy szerint a Zafíra nevezetűt szedtem igaz nálam is voltak "mellékhatások" mint pl:mell fájás fejfájás de egy idő után elmúlt.Ezért is ajánlom mindenkinek mert nekem bevált.Remélem ti is sikerrel jártok.Én szurkolok nektek,illetve annak a válaszolónak akinek meg már összejött gratulálok és sok-sok boldogságot a babához.Ui.örülnék neki ha esetleg sikerülne nektek és arról tájékoztatnátok.
2012. jún. 6. 13:22
 7/7 anonim válasza:
Nekem most a barátcserje elöbb meghozta a menzit, söt nagyon erös (ilyen még nem volt!) barnázásom volt elötte 1-2 napig. Ma megis jött rendesen és erösen filózok, hogy ez a teáktól vagy a kapszulától volt? Folytassam a szedését?
2013. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!