Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi pontosan a hátrahajló méh?...

Mi pontosan a hátrahajló méh? Hátrányt jelent valamiben? Orvosom szerint nehezebben fogok teherbe esni.

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az van és nincs gondom a teherbeeséssel. Október óta 4* voltam terhes, sajnos mind vetéléssel végződött
2009. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnálom, hogy viseled?
2009. júl. 1. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden orvos ezzel jön:( És ezzel sajnos "bebeszéled" magadnak, hogy nehezen esel teherbe.Szóval tégy úgy, mintha nem tudnád. (Nekem csak császárkor mondták:) A barátnőmnek is az van, mégis 2. próbálkozásra kismama lett.Szóval nyugi, önmagában ez nem hátrány, egy normális biológiai variáns!
2009. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Anyukám és az anyósomnak is hátrahajló, de semmi gondot nem okozott nekik pity puty teherbe estek és minden rendben volt velük.nekem normális minden és 7 hónapja még sem sikerül
2009. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nővéremnek is ezt mondták, itt ugrál a 2 gyerkőc!

2009. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ha tényleg nincs semmi hátránya, akkor mindegy hova hajlong:) Nekem se mondott a doki ennél többet, csak azt h nehezen fogok teherbe esni.
2009. júl. 1. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is hátrahajló méhem van és azt mondta az orvos, hogy nehezen fogok teherbe esni. Elsőre sikerült.

35+4 hetes kismami

2009. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló, 3 hónap után estem teherbe... Valóban nem jelent semmit!
2009. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!