Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Derült már ki valakinek h....

Derült már ki valakinek h. terhes és ilyen tünetei voltak? Többi lent

Figyelt kérdés

tegnap.ota émelygek akar eszek akar iszok.Hónapok ota nem ettem kenyeret...de tegnap ota állandoan ehes vok...akarmennyit eszek felora mulva korog a hasam...

Az alhasam bal oldalt nagyon faj...ha ulok,ha setalok...mindig.

7 en kene megjönnie a nemvartnak...

mit gondoltok.van eselyem h.baba legyen ?? sikerult ovukor.egyuttlenni a parommal...mit gondoltok sikerulhetett,ha ilyen tuneteim vannak?



2012. jún. 3. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 6.-ra nem várom és a tüneteim teljesen ugyanezek.Nem értettem,hogy mitől émelygek de még mindig inkább gyomorrontásra merek gondolni.:)Drukkolok nektek!
2012. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én nem tudom mi van velem...de.nagyon nem vagyok jol...

Ilyen még nem volt nekem.Arrol nem is beszélve h.néha még a mellem is szurkál...

2012. jún. 3. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 11-én, és ugyanezek vannak...

Ráadásul fel is vagyok puffadva...remélem, h nem gyulladás..

2012. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkit elkeseríteni, remélem nem így van nálatok, de nekem is így volt és kiderült hogy a tudatalattim viccelt meg. Annyira bebeszéltem már magamnak a terhességet hogy ugyan ezek a tünetek jelentek meg. Sőt még késett is 3 napot, rögtön rohantam orvoshoz. De kiderült, hogy nem baba. Másnap meg is jött:S
2012. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tünetek legkorábban a 4-6. héten kezdődnek....nektek ha összejött, alig most ágyazódik be....:)Ne agyaljatok, mert nagyot fogtok csalódni....A pozitív teszt után már nem is produkáljátok ezeket a tüneteket..;):)Nem bántásképp írom, tapasztalatból..:):):)
2012. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szurkolok, hogy baba legyen, pár nap, és megtudod! :)

Viszont ezek nagyon koraiak lennének terhességi tüneteknek! Én most vagyok a 7. hétben, de émelygés még csak néhány napja kezdődött, a nemvárt napján még se híre, se hamva nem volt. Ezek inkább tényleg a 6-7. hétben kezdődnek, ahogy már felettem is írták.

2012. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 molyza válasza:
Nekem amikor az 5 hetes terhesség kiderült (tehát olyankor 3 hetes a pici), akkor már két hete hőemelkedésem volt,vérzett az orrom, nem bírtam a szagokat,nem éreztem az ízeket, feszült a mellem,aluszékony lettem és szurkált a jobb oldalam lenn..Csináltam tesztet többször, ami egészen az 5. hétig negatív lett...Most lassan 33 hetesek vagyunk:)Szóval nekem nagyon hamar jelentkeztek ilyen tünetek,és utána egyre erősödtek..én a 15. hétig hánytam például...meg mikor mi ütött belém:) a második trimeszter óta elég jól vagyok:) szóval van remény, de persze jobb inkább a rosszabbra számítani, így kevésbé érheti az embert csalódás, és ha mégis baba van, annál nagyobb lehet az öröm:) kitartás:)
2012. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!