Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ez? Most vagyok a...

Normális ez? Most vagyok a ciklusom 8. napján. Ez az első hőmérős hónapom, ja és iszom a cickát.7 napja a reggeli hőm állandó, folyton 36,3. Úgyhogy a görbém eddig konkrétan egy egyenes vonal. Ez nagy baj? Ingadoznia kellene?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem! Szerintem ez egyáltalán nem nagy baj. Nekem is szokott ilyen lenni.:-)
2009. júl. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megnyugodtam. Izgalommal várom hőm későbbiekben való alakulását :D
2009. júl. 2. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a teától ugyanilyen volt :)
2009. júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mosolygós jeleket raktok, szóval ez jót jelent! De örülök!

Kicsit hazudtam, mert múlt hónapban is nézegettem a ciklus elején, de olyan szintű ingadozás volt, hogy felhúztam magam és inkább töröltem, abbahagytam. Szóval ezt én is a teának tudom be, és érdekes módon még a közérzetem is jobb, pedig én soha nem hittem ezekben, csak így a fogigátló után mondom rátornázok egy kicsit a dolgokra.

Kedves Második!

A palásfüvet is ittad? Ja és óriási gratula ! :D

2009. júl. 2. 09:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Második! Véletlenül odaképzeltem egy pozi tesztet a válaszod mellé. Úgyhogy bocsi félrenéztem, de azért a gratulám remélem hamarosan érvényes lesz :P
2009. júl. 2. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!