Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ilyen hormoneredmé...

Szerintetek ilyen hormoneredményekkel van esélyem babára? Az orvos nem mondott semmit.

Figyelt kérdés

TSH 3,672 mIU/L (0,400-4,500)

FT4 19,74 pmol/L (11,50-22,70)

Anti-TPO 12,2 IU/mL - 35,0

Anti-thyreoglobulin <20 IU/mL - 125

FSH 12,5 IU/L

LH 5,4 IU/L

Aktív prolactin 450,0 mU/L

Tesztoszteron <0,69 nmol/L (0,70-2,70)


A vérvétel a ciklusom 3. napján történt.


2012. jún. 6. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenre van esély. Én PCO-s vagyok, védekeztem is mégis 2 hónapos terhes vagyok. Ha valaki meg akar születni, az meg fog...
2012. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked már ha megtartod a babát. Köszönöm a biztatást, már annyira szeretnénk babát, 2009 óta próbálkozunk. Remélem hamarosan hozzánk is leköltözik egy babóca.
2012. jún. 6. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézd meg ezt az oldalt.

[link]

Magas a TSH-d azt mindenképpen lejjebb kell vinni. Nekem 4,7-ről 3 hónap alatt lement 0,4-re.

2012. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam, de az orvos szerint jó, hiába mondtam neki, hogy de nem 2 alatt kellene neki lenni? köszi az oldalt megnézem
2012. jún. 6. 20:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad!! keress fel egy endokrinológust, segíteni fog. Szerintem a prolaktin is elég magas és az FSH se valami jó. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem lehet így babád, de mintha azt írtad volna hogy 2009. óta próbálkoztok...tehát már jópár éve. Bp-i vagy? ha igen, tudok ajánlani orvost akihez én járok!
2012. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem Bp-i vagyok. Endokrinológusnál jártam és ő nem adott semmit. Azt hiszem akkor felkeresek egy másikat. Igen 2009 óta próbálkozunk de eddig mindhiába. Az FSH-t mi emeli meg?
2012. jún. 7. 05:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Köszi, naná, hogy megtartom! Drukkolok Nektek, és azt tudom tanácsolni, hogy csak lazán, ne számolgassatok, ne görcsöljetek, ha jönni akar, jönni fog! Nálam pl. a peteérés idejét se tudjuk, így konkrétan azt sem tudom, mikor fogok szülni. De a természet kiszámíthatatlan, szerintem legjobb, ha rábízzuk magunkat, majd ő elvégzi a dolgát :)
2012. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Örülök neki, csakhogy írtad, hogy védekeztetek is ezért nem tudtam. :) Remélem nekünk sem kell már sokat várni, csak annyira nehéz türelmesen várakozni és nem rá gondolni.
2012. jún. 9. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!