Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor Tesztelhetek ujra?

Mikor Tesztelhetek ujra?

Figyelt kérdés
Hetfore nem vartam, nem jott meg. Csinaltam 1tesztet, delutanibol, de -lett. Ma meg mindig semmi jele, h meg fog jonni. A melleim par napja duzzadtak es kemenyek, de nem fajnak. Maskor mensi elott mindig fajnak. Az ejjel arra ebredtem, h emelygek, es nem tudtam vissza aludni. A hom is szepen emelkedett,de par napja megallt 36.7-en. Soha nem volt ilyen szep gorbem.
2012. jún. 7. 13:08
1 2
 1/13 Kávétejszín ***** válasza:

Mikor teszteltél? Melyik nap?

Ebből még bármi lehet, szerintem tesztelj egyet reggeliből!

Nagyon szurkolok! :-)

2012. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
juj koszi!! hetfon teszteltem, de nem reggelibol! Annyira szeretnenk mar babat...
2012. jún. 7. 13:13
 3/13 Kávétejszín ***** válasza:

A hétfői teszt lehet, hogy még korai volt.

Én a helyedben holnap reggel tesztelnék egyet, az már a 4. nap, elég nagy esély van rá, hogy ha babás vagy, akkor már kimutatja.

2012. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
remelem igy lesz... annyira boldog lennek!!!!!!!
2012. jún. 7. 13:27
 5/13 Kávétejszín ***** válasza:
Értesíts majd, hogy mi történt!
2012. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak elszomorítani de a 36,7hő az nem valami magas.Ilyenkor már 37-et kellene súrolni.Persze ez nem törvényszerű!

Kívánom h kisbabád legyen!

2012. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap reggeli vizeletből csinálj egy tesztet, ha már eddig kibírtad :)) Én nemvárt másnapján, reggeli vizeletből is negatívat tesztelte, viszont két napra rá reggeli, délutáni vizeletből is már pozitívat! Hajrá! Majd írj, hogy mi lett, remélem, hogy baba van!!! :)))
2012. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
na teszteltél?eredmény?
2012. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
meg nem. Holnap reggel csak. de nagyon felek, h mi lesz...
2012. jún. 8. 11:17
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor majd írd meg mi lett!!!!megy a drukk
2012. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!