Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ninncs remény igaz? Nem megy...

Ninncs remény igaz? Nem megy a hőm 37 köré. és ma ebédtől görcsölök. átlag 30 napra jön meg. Pedig úgy reménykedtem. Ez nem trifázisos, ugye?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 11. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem trifázisos, de szerintem még nem reménytelen.

Ha nem esik tovább még lehet esély!

2012. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De görcsölgetek...
2012. jún. 11. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem klassz a görbéd (bár az enyém lenne ilyen). Azt mondják akkor is lehet mensis érzés, amikor babás vagy. Amíg nem jön meg, addig reménykedhetsz szerintem. Drukk megy!
2012. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ExCaty ***** válasza:
nem olyan rossz ez a görbe! :) szorítok, hogy fent maradjon a hőd!
2012. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úhy érzem megjön. Egyfolytában görcsölök,bár gyógyszer még nem kell
2012. jún. 11. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Addig ne vegyél be gyógyszer, amíg nem vérzel! Én beágyazódásnál azt hittem, meghalok, úgy görcsöltem. Van, akinek csak picit szurkál, van, aki észre se veszi. Amíg nem vérzel, bármi lehet! Egyébként szerintem nem érdemes megvárni a peteérést, ha valaki babát akar, folyamatosan 2-3 naponta együtt kell lenni, mert akkor mindig lesz spermium, ami várja a kis petét, így nincs az, hogy valaki lecsúszik róla. Mi így csináltuk, és elsőre összejött. Ha valaki mindig csak ovukor van együtt (vagy azt hiszi, hogy akkor van ovuja, közben meg 1 nappal előtte volt), előfordulhat, hogy a spermák elkésnek, mert csak 12-24 óráig életképes a petesejt. Így ha pont aznap marad ki az alkalom, az pech, de ha előtte 2 nappal volt aktus, akkor minden rendben.
2012. jún. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mai állás:

[link]


Ahogy látszik, már véreztem/barnáztam... tegnapelőt és előtte fájt a hasam, tegnap elég erősen, ma semmi. A tampon (bocs)délben teli volt barnával, 4-kor alig vmi, most üres a betét. Furi a hasam, de nem fáj... a teszt hétfőn negatív volt.Mit gondoljak? Gondolom esélytelen.

2012. jún. 14. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!