Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21-én voltunk együtt a páromma...

21-én voltunk együtt a párommal. A peteérést a hüvelyváladék alapján állapítottam meg, ami átlátszó és kocsonyás volt. Lhetett ez alapján ovuláció?

Figyelt kérdés
Elvileg 2 napja kellett volna mejönni, de 34 napos a mensim általában-így a késés is belefér viszont nincs előjel: mellfeszülés, csakis a reggeli haspuffadás, napközbeni álmosság, hasgörcs. Létezhet, hogy terhes vagyok? Jó lenne.A napközbeni tesz negítv lett. Miért van az, hogy ráírják a teszre, hogy érzékeny, holott semmit nem mutat?
2009. júl. 3. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet baba. A teszt pedig hiába érzékeny, ha még nem termelődött annyi hcg, amit ki tudna mutatni. Előjel pedig nem mindig van.
2009. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kérdés csak az, hogy lehetett -e a tervezett időben ovulációm?Tud valaki ovulációs online tesztmérőt, amiből meg lehet állapítani, hogy mikorrra tehető a peteérés?
2009. júl. 3. 21:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Az igazi kérdés mégiscsak az, hogy terhes vagy-e. Ciklus.hu-t nézted már?
2009. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem néztem, de mindig az előjelekre hagyatkozok. Hogyha nem stresszeltem mostanában, akkor miért késik a m-m.
2009. júl. 3. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Az előbb is írtam, hogy lehet, hogy terhes vagy, csak még nemrég történt a beágyazódás, és nem tudja a teszt kimutatni. Nyugi, amíg nem jön meg, semmi vész!
2009. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát jó...nincs más mint várni.Megnéztem a ciklus.hu-t nagyon jó. Ezentúl mindent oda fogok bejegyezni.Köszönöm a segítséget és a bíztatást, majd ha lesz valami jelentkezem.Jó éjt!
2009. júl. 3. 22:15
 7/11 A kérdező kommentje:
Beigazolódott.Gyermeket várok!Minden előjel igaz volt. Most egy 8mm-es magzat van a pocimban. Úgy örülünk neki.És a megérzésem is működött. Köszönöm a válaszokat. Megnyugtattak és mostmár nincs más hátra mint várni, várni és tenni azért, hogy minden ok legyen. Üdv minden kismamának.:-))))
2009. júl. 19. 09:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Sejtettem.
2009. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megvan a babócám, már több mint 5 hónaposan, boldogan, szépen,ügyesen-ilyen volta szülés is. Az élet nagy ajándéka és nem igaz a rendkívüli"fájdalom".Az igaz, hogy kibírható és édes teher. Az csak akkor lehet szerintem, ha valakinek nem belső indíttatásból van gyermeke. Mi boldogok vagyunk. olyan, mintha azt kérdezném magamtól-mi sem természetesebb?
2010. aug. 17. 20:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Mi lett, kislány, vagy fiú? Örülök, hogy írtál és sok boldogságot kívánok nektek.
2010. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!