Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e gond abból, hogy...

Lehet-e gond abból, hogy kicsit kövér vagyok? Most 80 kg vagyok 165cm-rel, és 4 hónap múlva szeretnék már teherbe esni. Meg kell próbálnom fogyni, vagy így sem lesz gond?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy gond lehet a túlsúly.
2009. júl. 3. 23:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezt senki nem fogja neked megmondani. Van olyan, aki abszolút ideális súllyal esik teherbe és magas lesz a vérnyomása, cukros lesz és olyan is van, aki túlsúllyal kezdi és semmi gondja nincs a terhessége alatt.


Aki azt írta, hogy hogyan fog kinézni, na neki üzenem, hogy nem a kezdeti súlyon múlik, hogyan néz ki a végére. Az első babámat 74 kg-val kezdtem 98 kg-al szültem. A második terhességemet 88 kg-mal kezdtem, most 24 hetes vagyok, most 2 kilóval mutat kevesebbet a mérleg, mint kezdetben. Mind a kettőnél rendben volt/van minden, a vérnyomásom egyébként is a béka feneke alatt van, most is, a cukrom is rendben van, egyikkel sem diétáztam. Anyukám az első terhessége alatt 30 kilót hízott, a második alatt fogyott. Úgy látszik, én is ilyen vagyok.

2009. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

sziasztok

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat. Nagyon rendesek vagytok és sokat segítettetek.

Örülök, hogy ilyen sok segítőkész ember van.

Üdv Anikó


Ha valakinek van még véleménye szeretettel várom.

2009. júl. 4. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!