Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várjak még vagy orvos?

Várjak még vagy orvos?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 39. napon, mensi sehol, mai teszt negatív, 2 napja nagyon minimális barnázásom van. Múlt hónapban hagytam abba a fogamzásgátlót, május 6-án volt meg utoljára. várom a mensim, hogy tudjunk újra "akciózni", de nem jön. Tavaly mikor 2 hónapig nem szedtem fogi gátlót,akkor először a 37. napra utána a 28.napra jött meg,akkor most mi lehet?
2012. jún. 13. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Idő kell amíg beáll a ciklusod! A doki sem nagyon tesz szerintem ilyenkor még semmit, hisz nem rég hagytad abba!
2012. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem érdemes dokihoz menni, mert ö csak hormon tablettával tudja elindítani neked, és akkor ugyan ott vagy mintha gyógyszert szednél.


Várjál. nekem legelöször 1 évig nem volt mensim. Orvosnál voltam többször és mindig ugyan az volt, hogy tabletta után normál, max hormon készítményt tudna adni. Aztán közben elváltam így újra gyógyszert akartam szedni. mikor iagziból babát akartunk 3 év múlva a párommal akkor rögtön megjött de csak 40 napos ciklusok lettek. majd 1,5 év után spontán estem teherbe, de aztán többet nem szedtem gyógyszert, így a szülés után egy rendes 30 napos ciklus állt be, és teherbe is estem 3 hónap alatt.


vagy is én azt mondom minimum 3-4 hót várjál ha nem is jön meg.

2012. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!