Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyi idő után érezte a...

Telifánt kérdése:

Ki mennyi idő után érezte a Merckformin jótékony hatását? Mennyi idő után lett babás, illetve volt aki fogyott tőle, vagy hízott? Illetve volt olyan akinek IR miatt írták fel, de volt LH teszt szerint peteérése?

Figyelt kérdés
Én eddig nélküle 10 kilót fogytam 2 hónap alatt. Most az orvosom a leleteim alapján Merckformint írt fel, és azóta egy deka sem ment lefelé.

2012. jún. 14. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 2 hónap múlva lett peteérésem, rövidültek a ciklusaim. Fogytam is, de hosszabb távon, mondjuk sokat nem kellett, de a bogyó mellett mozogtam, diétáztam. A teherbeesés más később kiderült problémák miatt elég soká sikerült.


31 hetes ikres km

2012. jún. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 1kg-t fogyok hetente. (Nekem nem Merckformin a gyógyszerem, hanem először Meforal volt, most Eucreas, de a hatóanyag azonos). Nekem segítette a fogyást. Előtte is tudtam fogyni diétával és sporttal, de nekem megállt a fogyás, sőt, kezdtek visszamászni a kilók. A gyógyszer besegített. Nekem IR miatt írták fel, nagyon magas az inzulinom, de peteérésem minden hónapban van, a mensim rendszeres 28-30 napos. Nem peteérés miatt volt gond,hanem vetélés miatt.
2012. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A diétán rengeteg múlik. Ha a gyógyszert szeded, még nem biztos a siker, a fogyás, csak segítség. Ha a diétát nem tartod pontosan és nincs meg a kellő sport mellette, a gyógyszernek esélye sincs egyedül!
2012. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már 1 éve szedem a meckformin 500-t és még nem sikerült a baba.Pontosak a ciklusaim de nincs peteérésem.Elvagyok keseredve mert mostanában sok IR-est látok itt akinek hamar összejött a baba.
2012. jún. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A met előtt fogytam 17kgot, csak diéta és mozgással. Majd a met segítségével még 10 lement. A 8. metes hónapban sikerült a baba.

Peteérésem első szülés előtt mindig volt, nem kellett met a terhességhez.

Szülés után nem volt peteérésem és végül ciklusom se. Az 5. metes napon megjött, azóta napra pontos a ciklusom. Egyszer késett, azóta is késik :)

33hkm

2012. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!